Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Focke-Wulf 190, Pionier Vs Lookas


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No panowie... szalenstwo trwa :) Bardzo mnie to cieszy. Modelowanie idzie rewelka! Pamietajcie jednak ze na tym sie nie konczy... chyba ze wasza bitwa to tylko modelowanie? Jeszcze teksturki i scenka jak starczy sil. A tu sie moze jeszcze baaardzo duzo wydarzyc. Nie moge sie doczekac, bo na tym etapie rzeczywiscie walka jest wyrownana, ale potem bedzie sie dzialo! Oj bedzie :)) Jesli macie jakies pomysly na koncowa scene, kolorystyke, kompozycje, to wrzucajcie szkice... chetnie sie wypowiem.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, ale taka... delikatnie mówiąc... mało dynamiczna ta scenka :P no bo co... stoi sobie Focke Wulf... ale bajer :] samoloty to powinny śmigać !! zaproponowałem Lookasowi jedną scenkę, więc żeby był remis to tobie Pionier też ją zdradzę, a nóż ci się spodoba :) no więc co byś powiedział na ujęcie podczas lądowania FW na mokrej powierzchni w momencie gdy koła dopiero co stykają się z płytą lotniska i tworzy się za nimi lekka mgiełka (mokro więc mgiełka musi być :D)

przemyśl to :) pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera się rozluźniła i od razu przyjemniej się zrobiło :cool:.

Zdjęcie może być z tym że pomysł loozacka wydaje mi się fajniejszy.

 

\"...i tworzy się za nimi lekka mgiełka (mokro więc mgiełka musi być :D)\"

 

nawet nie próbuj wspominać przy mnie o jakiś \"lekkich mgiełkach\" [killer].

;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lookas :D, to chyba o cos innego chodzi. Ma byc mokro i wilgotno :], a w ogole to FW nie zrobi tyle dymu :D.

 

A i jeszcze jedno, Loozack jak widok bedzie z frontu na samolot ktory laduje to nie bedzie za duzo widac szczegolow calej reszty :P no i ogolnie calego malowania... hmm no nie wiem :) przekonaj mnie jakas fajna referka!!:):cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier... z całym szacunkiem ale mi też :P w głowie mam co innego a co innego pokazałem na screenie... próbowałem jakoś tam lądować na ziemi w grze Ił-2 Sturmovik ale wyszło mi takie badziewie... jedyne co mi się wtym podoba to...kurna, no własciwie nic [hmmm] ale chodzi mi mniej więcej o takie ujęcie kamery, tyle że samolot w mojej wizjii ma ogon raczej bardziej poziomo a nie tuż przy ziemi i ląduje na płycie lotniska a nie na jakimś wieśniackim polu... w tle możnaby dać jakieś hangary, a w tych hangarach stojące Focke Wulfy naprzykład :) nei mogłem tego pokazać na screenie z gry, zwłaszcza że mam za cienki sprzęt na dobrej jakości screeny :( sdrówko [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może romantyczna wizja dogfight`a jeden na jednego. Gęste chmury, gdzieś w dole ledwo widoczna ziemia, przebijające się przez obłoki smugi światła z zachodzącego słońca i cieniutkie pasemka pary wodnej ciągnące się za samolotami. Żadnych wystrzałów iinnych fajerwerków. Spokojna wizja walki powietrznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

kilka renderow z wczoraj :)

(wczoraj nie moglem umiescic bo mi forum nie dzialalo :(?) (jedna z rzeczy ktora poprawilem byly raki ktor trzymaja bombe :P)

 

za jakis czas koniec modelu :)

 

Pozdrawiam !!

 

 

41346_0.jpg

 

 

41351_0.jpg

 

 

41355_0.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co powiem tak- obydwa modele sa swietne, chcialbym zeby moj hurricane byl choc w polowie taki :) ale jak narazie wydaje mi sie ze niewielka przewage ma Lookas- no ale jeszcz zostalo troche czasu wiec wszystko sie moze zmienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra:)) Ja w sumie tez juz chyba uporałem sie z grubsza z modelem:)) reszta drobiazgów pojawi sie podczas teksturowania:)) na razie wyglada to moje ratadło tak jak widać na obrazkacj. Zaczynam dodawac bumpy i reszte:)) Pracuje juz nad sceną, wiec jest szansa , ze wyrobie sie do końca miesiaca:))

 

Lookas

upload01.jpg

 

upload02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Niestety ale z przyczyn \"szkolnych\" musze zakonczyc prace na tym projektem :(.

 

Postanowilismy wspolnie z Lookasem ze minibitwe zakonczymy samym modelem bez textur i otoczenia.

 

Mam nadzieje ze mi to wybaczycie :(, sami chodzicie do szkoly wiec wieczie jak to jest.

 

Mam tez nadzieje ze poziom tej minibitwy byl na tyle wysoki ze mieslicie co ogladac i w jakims stopniu bedzie to nagroda dla Was :).

 

Coz, to chyba tyle

jeszcze raz PRZEPRASZAM ze tak wyszlo. Postaram sie Wam to wynagrodzic nastepnym modelem (oby z texturami...)

 

Dodam tez ze Lookas skonczy swoj model ale juz poza konkursem!.

 

To chyba wszystko. Chcialbym tez podziekowac wszystkim ktorzy pisali tu swoje komentarze :)! jak i wszystkim ktorzy tu zagladali :).!

 

Zatem dajemy wam do oceny nasze model :)!!

 

Czekamy na komentarze

 

Oto moj model:

 

43433_0.jpg

 

 

43433_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż.....wszystko co dobre kiedys się kończy:(( Ale nic to:)) bitwa była niezła, zabawa śiewtna:)) No i Rywal wymagajacy!!!

jesli macie ochote, możecie wyłonic zwycięzce, chociaż jak sadze, gdybysmy pracowali dalej, modele byłyby jeszcze lepsze:))

 

żeby było porównanie zamieszczam tu widok modelu bez tekstur i otoczenia. W tej chwili, model jest juz czesciowo oteksturowany, wiec niedługo bedzie można zobaczyć go w całej krasie:))

I to chyba tyle:)) Dzieki za czeste odwiedziny i doping:))

Pozdro!!!

 

Lookas

 

koniec%20bitwy%2001.jpg

 

koniec%20bitwy%2002.jpg

 

koniec%20bitwy%2003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie walka byla do kona wyrownana i szczerze myslalem ze zobacze malowania- wtedy prowadzili troche lookas i to chyba sie nie zmienilo. Twoj model pionier jest tez bardzo dobry i nie mozna tu powiedziec ze lookas cie zdeklasowal- byl nie wiele lepszy od ciebie ale jednak ... 1-0 dla lookasa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier, za karę (;)), że nie masz teraz czasu na model musisz nam obiecać, że jak tylko będziesz mógł to go dokończysz :) bo naprawdę jestem ciekaw efektu końcowego (zwłaszcza, że już conieco słyszałem od Lookasa :))

co do oceny prac to nie chcę pisać, która mi się bardziej podoba, bo byłoby to chyba trochę nieuczciwe... napiszę tylko, że oba modele bardzo mi się podobają i chciałbym oglądać więcej prac na tak wysokim poziomie :) gratuluję Wam obu [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tez jest 1-1, oba modele sa tak dobre ze kazdy inny werdykt bylby krzywdzacy dla ktorejs ze stron :)

 

pozdrawiam

ps. ciekawe czy ten maly bug co byl na skrzydle zostal porawiony czy tylko kolor smigla sie zmienil :) hihi nie ma to mimo wszystko wplywu na moja decyzje

 

tfu nie na skrzydle tylko śmigle...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Loozack

Pionier, za karę (;)), że nie masz teraz czasu na model musisz nam obiecać, że jak tylko będziesz mógł to go dokończysz :) ,,, [piwo]

 

nie obiecuje :(...

moze jako rekompesate skoncze wkoncu Leoparda :

 

to juz wyszyscy sie wypowiedzieli :)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze ja się wypowiem:). Obydwa modele są naprawdę świetne i uważam, że jest 1:1:). Co prawda w u Lookasa jest pare rzeczy lepszych i u Pioniera też:D, nie będę się bardziej zagłębiał bo obydwa modele mi się podobają:), tylko trochę żal, że nie zdążyliście ich otexturować:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności