Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Concept Car 01


Rekomendowane odpowiedzi

Wymęczyłem go w końcu no i jest:). Zdają sobie sprawę, że raczej mało jest tu cech dobrego concept cara, ale czemu niby nie spróbować. Widać, że samochody to chyba jednak nie moja dziedzina, idę wymodelować jakiś samolo:]. Wszelkie komentarze, krytyka i mieszanie z błotem mile widziane.

 

car101.jpg

 

car102.jpg

 

Edit: Mam wrażenie, że zostanę oficjalnie pojechany... nie szczędźcie sobie:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam!!

sorki lucas ale stac cie na wiecej, model(ni chodzi o concept) fatalny, ma mase bledow rowki sa krzywe(chamfer za duzy) nie rowne, za bardzo plastelinowo, nie widze tutaj wogole pomyslu tylko robienie na "zywial" tzw jak sie siatka uklada tak sie wyxetruduje zrobi swiatla itp. swiatla za bardzo okragle wogole nie czuc krztaltu widac tylko miejsca na lampy itp. :) to samo tyczy sie zderzaka(??) dales jakies bezsenswny extrude aby cos tam wystawalo, to samo jesli chodzi o tyl same plastelinowe przejscia jakbys nie chcial sie pobawic forma i krztaltem tylko zeby jakos to bylo jesli chodzi o tylnia szybe to jak dobrze widze jest bezuzyteczna(gdyz jest za mala) gdyz kierowca i tak nic w niej nie bedzie widzial to samo tyczy sie lusterek za male :) klamka tez za mala chyba jeden badz dwa palce sie przez nia przecisna :D

ogolnie rzecz biorac fatalnie :)

o materialach chyba nic nie tyrzeba mowic bo wiesz dobrz ze sa tez fatalne lakier jak nie lakier itp.

jedyne co trzyma poziom to felgi....

mam nadzieje ze sie nie obrazisz :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako mało wymagający >> Mi się podoba.. sam na tym etapie nie zrobiłbym lepiej.. :)

 

CO prawda szyby mógłbym ładniej zrobić i reflektory.. popracuj jeszcze nad nim... może coś z niego wykrzesisz :D.

 

pozdrawiam

 

 

ps. 200 post!! weee...:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie plastelinowate to jak dla mnie, zarówno linia jak i wymodelowanie, materiały też nie bardzo. Nie wiem dlaczego jako concept car dałeś takie dziwadło, które kompletnie nie wygląda jak concept car obecnych czasów. Przejrzyj obecne concepty samochodów może Cie coś natchnie. Jeszcze jest wersja, że taki właśnie chciałeś, ale dla mnie concepty tego typu są obrzydliwe... Ale felgi są spoko :). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności