Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Red Arrows Hawk T1A


Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęty dość dawno ale z pewnych względów porzucony i zapomniany... Znalazłem czas więc odkopałem i skończyłem scenę:)

 

Wyrenderowane w Brazilu + parę poprawek w PS.

 

Komentarze jak zwykle mile widziane.

 

redhawk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Eee no zacne to to:D Podoba mi sie pomysł z tymi kolorowymi dymkami (nie wiem jak to się zwie) widac ze to ujęcie z pokazów. Jedyne co bym chyba zmienił to tło, imo jest zbyt jednolite:) Chmurek czyli więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna praca. Jedynie co mi nie pasuje to to co powiedział pikSar + jednolite gradiendowane tło. Dałbym tam trochie chmurek i ew. kawałek ziemi.

Ale oczywiście praca bardzo na +, modele porządnie wykonane.

 

Widze że tu kolega mnie wyprzedził z textem o tło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ale pioci są, nawet po dwóch w kabinie:) Tylko ujęcie jest lekko z tyłu więc ich słabo widać. Co do ciepłego powietrza to chyba faktycznie dodam, a tło wolałbym jednak tak zostawić, na pewno nie będę robił ziemi bo to nie to ujęcie, a chmury... sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż bałem się co napiszesz:], A oto szary + siatka, do złożonych (i w pełni poprawnych) nie należy, ale sam samolot raczej prosty jest:). Piloci jak widać są, może i mocno uproszczeni ale jednak:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też potrafie zrobić fotkę! A tak serio to nie mam się tutaj czego czepiać, render jest prawie fotorealistyczny, oczywiście pomijając to że piloci są trochę za mali i wszystko wygląda jakby duszki zębuszki latały tym samolotem :) Ale podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności