Skocz do zawartości

Postać 3D: The Machinist


SoAd

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec tak. chcialem sie ostatno zabrac za organike, ale nic ciekawego nie wychodzilo mi jak robilem 'jakas twarz '. Dla tego postanowilem zrobic kogos konkretnego. Jednak pomoc sie przyda.

Ps Jako ze nie mam netu bylbym wdzieczny jakby ktos przypadkiem trafil na referki i wyslal mi na maila.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie tak zle, tylko wydaje mi sie ze te policzki sa za bardzo wysuniete i brodka odchodzi za bardzo w dol co daje taki efekt troche dziwny, ale moze tak mialo byc.......w sumie to dopiero poczatkowa faza modelu wiec jeszcze cos zmienisz?? tak mi sie wydaje!!...

 

opzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, Bale jest jednym z moich ulubionych aktorow:] To co on ze soba zrobil do Maszynisty to lekka przesada:)

Metamorfozy Bale`a ;)

cbale01.jpg

machinist2.jpg

bale.jpg

 

A co do modelu to nawet go przypomina. Staraj sie unikac trojkatow, bo jest ich tam dosc sporo. Daj inne rzuty(np. z przodu) wtedy bedzie mozna cos wiecej powiedziec.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zajmowalem si enigdy bardzo modelowaniem twarzy ale podstawowa zasada jest taka ze oko to zawsze sfera bo galka oczna to kula i tylko jej czesc wystaje zza powieki zrob najpierw dwie sfery poszukaj w necie o proporcjach wstaw sferę w odpowiednie miejsce i przesuwaj vertexy od powieki tak zeby doposaowaj ja do sfey powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlubie tego kolesa i dlubie i kiepsko mi idzie. To jest najlepszy rezultat jaki mi sie udalo osiągnąc z SSS.

I SSS tu stanowi problem bo bez tego shadera skora wyglada jeszcze gorzej, scanline go nie obsluguje, a mental ray nie radzi sobie z wieksza ilością wlosow. Wiec albo skora w miare realistyczna, albo z wlosami. ech...

70ar.jpg

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności