Skocz do zawartości

Alternatywa dla Padu-Padu


MaGuu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, dzisiaj znów dostałem bana i nie mam pojecia tym razem za co :/ (Pare pikczersów tylko rozesłałem znajomym). Ten ich filtr antyspamowy działa dośc irytująco. I tu jest pytanie czy jest jakas alternatywa? Czy np używajac tlenu do porozumiewania sie z ludźmi z gg filtr tez działa? Czy może jest coś co mnie uchroni przed tym filtrem? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jeszcze zależy czy mowa jest o kliencie, czy o sieci.

 

gg (sieć) jest ogólnie do bani, gdyby nie to, że większość znajomych używa tego ... to bym zrezygnował w ogóle, choć jest światełko w tunelu, bo ostatnio mi przybywa kontaktów w alternatywnych sieciach (jabber/tlen/icek).

 

jeżeli mowa o kliencie to od trzech lat jadę na mirandzie (ostatnio beta nightly buildy) i złego słowa na nią nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam tego głupiego GG z juz z przyzwyczajenia :/ probowałem na konnekta przejsc ale ciezko :] wogole nie wiem czy kazdy tak ma na gg ze niektore wiadomosci nie dochodzą np osoba z ktorą pisze nie dostaje wszystkich moich odpwiedzi :/ Albo jak chce do kogos napisac to zadna wiadomosc nie dochodzi :/ i nie wiem czy jak zmienie np na konekta to czy bedzie to samo ? Czy to jest na tym samym serwerze ?

(troszke nie po polsku napisałem ale jest juz pozno i nie chce mi sie myslec)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam tego głupiego GG z juz z przyzwyczajenia :/ probowałem na konnekta przejsc ale ciezko :]

No na początku troche dziwnie ale teraz jak sie przyzwyczaiłem do konnekta to współczuje tym na gg :P i łatwo screeny mozna wysyłać (WIELKI +) przynajmniej jak dla mnie jeśli o to chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tą stronę tez to działa? a skąd on ma wiedzieć jakiego uzywam klienta, skoro sieć tego nie wspiera? Np w jabberze, czy ICQ ja wiem jakiego klienta uzywa mój rozmówca.

 

GG (sieć) to jeden wielki LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok no mam tego konnekta:P Ale jest jedne mankament:P Importowalem sobie liste z gg a tu nagle...pojawilo mi sie pare nowych numerow:P Zagaduje do jednego z nich i jakis wariat mi sie nie chcial przedstawic:P To jest jakis blad, admin, mod, wariacja? Nie wiem:P Czy może tak jest w konnekcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok no mam tego konnekta:P Ale jest jedne mankament:P Importowalem sobie liste z gg a tu nagle...pojawilo mi sie pare nowych numerow:P Zagaduje do jednego z nich i jakis wariat mi sie nie chcial przedstawic:P To jest jakis blad, admin, mod, wariacja? Nie wiem:P Czy może tak jest w konnekcie?

 

Rowniez uzywam Konnekta i nie zamierzam sie przesiadac.

 

Zapewne masz dodatek, ktory wyswietla Ci osoby ktore maja Cie na liscie, a Ty ich nie masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tlen roxx, aczkolwiek widze, ze duzo ludzi do konekta migruje, chyba go przetestuje.

 

na tlena przesiadlem sie, bo klient gg jest tragicznie napisany, z tlenem nigdy nie mialem problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z gadu teraz są strasznie dziwne problemy.Ja korzystam z Mirandy z protokołem Jabbera i nie ma żadnych problemów a jak tylko muszę skorzystać z gg to zaczynają się kłopoty. Braki połączenia i wywalanie, że nie dostarczyło wiadomości. GG się pogorszyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności