Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mopar Hot Rod


dariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Deska fajna, zawiech przod fajnie sie prezentuje, swiatla zapowiadaja sie cool, opony jak dla mnie fajowe, lusterka pasuja, z grillem juz nic nie rob (no chyba ze znaczek ;P ), a wydech to chyba w tyle trzeba wyprowadzic ze wzgledu na ksztalt boku auta - chyba ze "lufy" beda sie konczyc zaraz po wyprowwadzeniu kolektora przez maske :) Nie no luzik - podoba sie mi taka fura :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

HXL kojarze ten bieżnik, ale nie wiem co to za opona, mógłbyś mnie oświecić? pozatym nie wiem czy taki kosmos by przeszedł:) już i tak mi się dostało za to, że robie zbyt futurystyczne opony (ale przynajmniej amerykańskie:D)

 

ja dzisiaj uczyłem w szkole a komp renderował. dla sprawdzenia czy się to kupy trzymie;)

hotrodtestwa3.jpg

hotrodtest2yy7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie tylko ja jestem fanem klockowatych samochodów. ;)

Bardzo ciekawe, zwłaszcza grill. Ten chromowany pasek po bokach bardzo dobry pomysł imo.

Otoczenie przydało by się tylko trochę urozmaicić (odbicia) i może przyciemnić tło?

Takie luźne propozycje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dariusz nie mam pojęcia co to za opona, chyba z jakiegoś concept car'a - ale nic się nie przejmuj bo te na Twoich renderach wyglądają BARDZO DOBRZE! Aż się zdziwiłem, ale z tym materiałem wyglądają naprawdę świetnie! (nie przeszkadza nawet ich traktorowatość)

Cały render jest extra.

Gdybym na maxa chciał się czegoś doczepić to chrom jest za bardzo zblurowany :-P

 

PS. Zaje* światła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy że to WIP, ale jak na WIPa to ślicznie! A z tymi odbiciami to musiałbyś zobaczyc co Ci się tam odbija - czy plane nad autem, czy podłoże zagięte... nie wiem, co tam masz ;-)

 

PS. Troszkę krzywo tą klapę z bagażnika masz na dole :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spokojny

Hhhyyy... wszystko ładnie pieknie tylko, że brak widocznego licznika/wskaźników... Jakis koles musiał go sprejem przejechac, tym samym korolem co wnętrze auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U la la ...

..ty to chłopie spaczony jesteś :p za co ty nas tym różem :| człowiek wstaje rano pierwszer co to widzi na skrzynce że nowy mopar jest wskakuje na strone i jego jeszcze zaropiałe po snie oczy poddane takiej próbie eh...

Prosze cie zerknij na 2 moze 3 str z fotkami hotów i zrób jakiś fajny płonący układzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee no co wy? dziewczynom się podoba taki kolor:) btw zrobie jeszcze mały zakręcony ogonek na klapie bagaznika:D

 

myśle nad tym płomieniem, a dokładniej jak go narysować:/ jak nic sensownego nie wymyśle to ostatecznie zrobie go splinami w maksie.

mrkrzysiek jaki proponujesz? bo ten mi sie podoba

edit:

g-force-t-a-kd.jpg

ta wygląda zbyt standardowo

g-force-t-a-drag-radial.jpg

totalny kosmos (do dragu)

http://www.tirerack.com/images/tires/pirelli/pi_pzero_corsa_1000.jpg

a ta jest mało amerykańska:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy, z tym różem to drażnisz się co nie :P oglądałem kiedyś na discovery jak pomalowali takiego hotroda na kolor RDZY co wyglądało bardzo fajnie i mimo ze nie lubię takich pojazdów to akurat tamten był w miarę spoko. Pomysł z ogniami jest imo trochę mało oryginalny i może wyjść z niego taka mała "zabaweczka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomalowali takiego hotroda na kolor RDZY

to zapewne był Rat Rod:)

 

ludziska! nie robie przeciez samochodu na bazie np. Forda '34, tylko moja własną wizje, co wy z tymi oponami, nie chce tam wsadzać siakiś starych opon, to jest new skool:)

 

ciekawi mnie ten motyw płomieni...

[+]

electricbluelolnxt6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchasz posłuchasz wszyscy mi przyznają rację !

Najpierw plusy (+)

1) Pomysł z mostem

Teraz minusy (-)

1) Kładka mostu musi mieć formę łuku to wynika z logiki konstruktorskiej.

Pomyśl jak to może zapracowac na twoją kożysc a może

2) Fatalne światło jesteś wyraźnie uzależniony od skylighta vrayowskiego który sam w sobie dał tu fatalny efekt

Występuje tu tylko rozproszone, jakbys zapomniał o tej wielkiej gwieździe która złosliwie przyswiecając nam wymaga uzycia dodatkowego źrudła swiatła.

3) Cienie em gdzie one sa bo w przyrodzie zdecydowanie występują doskonale budując uroki tego rodzaju konstrukcji.

4) Podwójne linowanie be tłumaczyłem ci już dlaczego

5) Samplowanie nawet jeśli test no to wolałbym docelowa formę

6) Ciągle mnie przeszkadza wyobraxcie sobie w modelowaniu subany jeden no ;) :p

7) Robi to w pracy zamiast pracować to nie uczciwe

8) most zwykle ma chodniki z różnych powodów w tym technicznych i wzgledów bezpieczeństwa

No to chyba tylę

9) Za niskie barierki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pojawił się WIELKI problem:( i nie wiem jak go przeskoczyć:/

a mianowicie, scena ma prawie 0,5 miliona poly, komp daje sobie z nia rade, ale gdy chce zmienić klatke na trackbarze musze czekać jakieś 20 minut na reakcje i potem już strasznie muli i się nie da pracować, na każdy kolejny ruch musze czekać kolejne 20min. nie mam pomysłu co z tym fantem zrobić.

ma ktoś jakieś pomysły? może się ktoś z tym juz spotkał?

POMOCY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat w rzeczy samej mówi że brak ci pamięci więc zakładając że nie mapujesz samochodu bilbordem wnosze że masz jakąś jazdę w siatce która to pętląc lub nawet nie pożera pamięc no i ...

Nie wiem czy to nie te twoje power nurbsy mieszają ci szyki słyszałem gdzieś na forum sie niosło że sa niestabilne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jest coś co powoduje że w siatkę idzie coś nazwijmy to nie fortunnego ale co musisz pospytać jakiegoś wprawionego usera tych twoich gadzetów. Podobnie jest z Mentalem w Maxiu nie wszystko włożyli bo nie wszystko działa cześc mozna odblokować ale licząc się z pewnymi konsekwencjami. Oblukaj dokładnie dokumentacje może jest w niwj napisane coś w stylu "za wszelka cenę nie wykonywać przy uzyciu tego oprogramowania hot rodów mopar, felg ani też innych części samochodowych ..." ;P

A może masz ty jakąś testową weersję nie wiem naprawde nie znam tego softa. sugeruję stworzyć osobny wątek w stosownym dziale albo jesli znasz kogoś kto to stosuje zagadaj i skieruj go tutaj nie zię zorientuje. I popróbój czy to kwestia któregos konkretnego elementu cz problem dotyczy całosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności