Skocz do zawartości

Minibitwa #6 'Crime tojlet' by: Shalivan


Shalivan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :D jak już zapowiedziałem widzimy sie w minibitwie :D

minibiitwa z maturą wygrana :D więc zaczynamy zabawe.

 

Plan jest taki: nie będzie to nic nadzwyczajnego poprostu straszny kibelek w ktorym wszystko sie wali :D

 

Plan zastępczy:

przemaluje wszystko na oczowalący róż :D i dodam pare puchowych dywaników

 

no to nic zabieram sie do pracy i zaraz coś uploadne :D

powodzwnia wszystkim razem i kazdemu z osobna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czy moge prosić o bana dla pana reklamującego za zaśmiecanie wątku ? :P

 

EDIT: co ja to ? a chciałęm dodać głównego bohatera mojego kibla wersja jego alpha wygląda tak

 

potworek01.jpg

 

koncepcja moze sie zmienić potworek też :P może będzie miał wielkie oko na wysięgniku patrzące w kamerke :D

 

potwor01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan zastępczy:

przemaluje wszystko na oczowalący róż :D i dodam pare puchowych dywaników

ej to jest bardzo dobry plan (chociaz jadłem lepsze :D) w zasadzie to spełnia kryteria :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to był plan pierwotny jak na nic nie wpadne z tym różem :D ale nie gdzie bym potem taki render pokazywał :P boje sie pomyśleć a co dopiero by tam wejść

 

EDIT: nio i coś tam se pomodelowałem. wrażenia z pierwszego otwarcia maxa niezłe :D efekty narazie mogą być tak myśle no okz oto one :

 

0002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche pomodelowałem i wyszło coś takiego:

 

0003s.jpg

 

 

To dopiero początki i bez zbytniego oszczędzania wszystko ma tak z 800 triangli myśle że jak by sie jeszcze poobcinało tu i uwdzie ;P.

 

na rodeczku jest miejsce na mojego potworka który wyjdzie z dziury w podłodze :D

 

EDIT: masz racje Kurt przemyśle to przez noc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie że sie ograniczam tylko chciaęłm zobaczyć jak będzie wyglądać projekt z kartki w 3d :P no i byłby tak jak chciałem gdyby nie to że potworek zasłoni połowe kibli i zostaną same kolumny :/ no nic pomyśle jeszcze :D niom tu nie ma modeli ktore powstają dpoiero:

 

0005s.jpg

 

ma to 1,5k trix ale musze sporo na potworka zostawić :D nie wiem jeszcze dokońca jak to będzie wyglądać :D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 dzień mnie nie było w domciu hm... tak właściwie to 2 dni ale już sie zabrałem :D niom i upgread 2300 faców :D

0007s.jpg

powoli trze będzie sie zabrać za potworka, oświetelenie i textury :D

ale jeszcze dokoncze modele przed zachodem słońca ;)

 

jakieś propozycje ? czekam :D

 

EDIT: a i jeszcze pytanko czy tylnią sciane też modelować ? i to co za kamerą ?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, no ładnie Sharivan :)) ja puźniej będe robił projekt, ale już widze że mnine wyprzedziłeś duzo ;P postaram się i dam jeszce dizś jakieś nowe screeny :)) hehe a tobie życze powodzenia !! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D dzięki falcolm: dziś też troszki porobiłem prosze oto update:

 

0011.jpg

 

koordynaty mapek na pisuarkach i sraczyku gotowe, a na nich prowizoryczne mapki no i coś z oświetleniem kombinuje

 

P.S. a kurt dalej myśle nad potworkiem :P będzie ciężko :/ Ale dam rade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, nawet dobrze to wygląda, konkurencja nie śpi :D no faktycznie troche proporcje są skopane a co do potwora to przeciez nie musi go być zeby bylo strasznie ;) ja naprzyklad zrobie zmasakrowaną nagą dziewczyne z obcietymi dlonmi i stopami i w dodatku bedzie wbita w sufit, mniejwiecej w pozycji "ukrzyzowania", pozatym bedzie jeszcze fajnie ociekala krwią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no! nie sadzielem, ze bedziesz mial tak dobre texturki, powodzenia w dalszej pracy,

 

a i jeszcze jedno :P heheheehhe: nie uwaznacie, ze jesli by sie sikalo do tego czegos po prawej z wysokosci....prawie metra :p to siki by sie ******** na rozne strony w tym na spodnie itd. ect. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurt_hectic właśnie obadałem może nie jest to dirt mapa ale wygląda tak:

 

test.jpg

 

test2.jpg

 

nie wiem czy o to chi chodziło :)

 

ach troszke pisuarki pomniejszyłem i myśle że ne powinno sie lać na boki i spodnie po to nie mój patent chyba że tylko dla psów jak w moich referkach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podloga z gory wyglada OK, ale z bliska dirt jest rozmazany....nie wyglada ....jak powinien, moze gdyby podloga byla ciemniejsza i miala jakis inny dirt na sobie > seemlesowy tak jak same kafelki, moze wtedy wszystko by sie zlewalo i bylo by lepiej...pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czasu mało :P od 2 dni w Krakowie jestem ale pojutrze wracam obiecuje sie zabrać :P

no i się troszke zabrałem mały update:

miniaturki mozna powiększać

 

0028s.jpg 0029s.jpg 0030s.jpg

 

Z powodów wykożystania roślinki w projekcie Por@szka która była podobna do tej w moim umyśle postanowiłem zmienić koncepcje (coby se nie powtarzać :D) początkoą i po potworku zostawić tylko rozszarpane zwłoki :D

Dlatego też musiałem zmienić podłoge na ciemniejszą :P (nad tym będe musiał popracować) a tu jeszcze macie DWF'a na którego temat chętnie wysluchałbym komentarzy :D

 

http://www.xlo.pl/%7Ebryla.a/forum_max3d_files/minibitwa_6_kibelek/0030.dwf

 

zwłok jeszcze tam nei ma :P

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że coś ucichliście i nikt niec nie pokazuje :P albo amcie jakieś super pomysły albo wszyscy zrezygnowali ...

... więc aby was zachęcić pokazuje części trupa ktory będzie na śrobku podłogi leżeć... ... w kilku częściach :P

 

0038.jpg

0039.jpg

 

wiem wiem nie jest dokończony i dużo mu brakuje tylko trix za wiele :P ale powinno być nienajgorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wiem ludzie myślałem że dziś zdąże dokończyć ale niestety jutro praca na rano niestety ale byłem blisko :P. I nie zrezygnowałem :D:D:D

 

Nie będe już sie usprawiedliwiać że wrociłem wczoraj z gór tylko zamieszcze to co się udało dziś zrobić mowie dobranoc a za reszte trzymam ciuki tej nocy, Bo słyszałem że niektorzy będą do rana konczyć ;)

 

Dobra oto wypociny (TO NIE JEST KONIEC KONIEC :P)

 

0041.jpg

0042.jpg

0043.jpg

 

podsumowując jestem na siebie zły :P Ale sie tez troszke nauczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności