Skocz do zawartości

[wnętrza] ciasna klita


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

hi :D

 

kiedys sans i mat zrobili furore wersjami tego mieszkania :D no ja o plany poprosilem i meczylem to juz troche czasu a ze poszedl mi dysk to udalo mi sie tylko te dwa obrazki gdzies n serwezrze znalezc. w sumie to jeszcze wip jest wiec takie niedopieszczone i rendery tez ale nie chce zeby to poszlo w niepamiec. taki koniec w polowie :D

 

comand & conquer ass always

 

----------------

 

661tw.jpg

 

----------------

 

20di.jpg

 

----------------

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo ładne.

bardzo nudne :]

 

Projekt broni się bezpieczną i zawsze świetną kolorystyką/materiałami.

Wizualka jest super, ale trochę nudna. Robisz to rekreacyjnie, nie gonią Cię terminy to zaszalej stylizacyjnie :)

 

pokaż rzut mieszkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie skomplikowana ta kuchenka gazowa.. jak na to wnetrze ;)

 

sproboj moze jak ten.. jak mu tam Silvestrini(o) w jakims tam swoim projekcie domu.. ze tylko dysze wystaja z blatu ? hehe

 

ps.. nie sluchaj mnie.. takie tam glupoty wypisuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznac musze ze zajezacnie się prezentuje :] Fajne lampy, a szczególnie ten kinkiet (?) przy betonie - ładnie świeci ;)

 

Właśnie ten kinkiet wydaje mi się dziwny. To znaczy może nie sam kinkiet ale światło wychodzące z niego. Rozumiem poświatę na górze i na dole ale dlaczego po bokach od lampy jest cień? przecież caly kinkiet się świeci.

 

Tak ogólnie to wizka fajna, może rzeczywiście trochę nudna - jak powiedzial sans - zaszalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

renderki bardzo ładne... stylistyka wnętrza też mi podchodzi jednak mam wrażenie że czegoś tu brakuje. aha i chciałbym zobaczyć rzut, bo coś mi sie zdaje, że gdzieś zniknęła łazienka i kibelek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o projekt to ja źle bym się czuł przy takim połączeniu blatu kuchennego ze stołem.

1. jakbym jadł to widział bym brudne garki w zlewie i pochlapaną kuchenkę. a to się zdaża, chyba że masz masę czasu i wytrwałości na zmycie miejsca pracy przed zjedzeniem posiłku.

2. zestawienie stół wyższy od blatu jest dziwne, aczkolwiek estetycznie uzasadnione. jednak jak blat będzie miał ok 85-90 cm to stół może dojść do 100 tak? a to chyba nie wygodna sprawa jak na zjedzenie śniadania kiedy jesteś zaspany ;)

 

no nic. czepiam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boba - bo takie gloopoty najlepsze sa ;)

 

peter - imho tez, dzieki! :)

 

mat - dzieki. brakooje detalu, czy czegos groobszego? rzutu nie bedzie, a kibel jest. taka kiszka za telewizorem ;) afaik na 1,7m czy cos w to

 

Maceo - 1. sie na bierzaco sprzata przy gotowaniu ;) 2. jakos pamietam ze to tak wywazylem ze strasznie nie bylo, ale racja nienajlepsze wyjscie chociaz mala przestrzen wymagala ode mnie takich udziwnien. bardzo dobrze ze sie czepiasz, tego mi trzeba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chymm wszystko piknie, ladnie - zastanawia mnie tylko jedno : z jakiego drzewa zrobione sa szafa i obudowa kuchni. Przy tej wielkosci sloi to musialaby chyba byc sekwoja :P Nie lepsze byloby modne ostatnio zebrano ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności