Skocz do zawartości

Scena 3D: Hałs end garden in Dablin


daymon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No wersje nocne o wiele lepsze od dziennych. Bardziej realistyczne :)

Szczególnie ten drugi (pierwszy nocny)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No calkiem fajne, ale czemu w ogrodzie na nocnym renderze, tak dziwnie jest oswietlony teren? od stony mostu jest bardzo jasno, natmiast z drugiej strony tych lamp juz nie, jakby wogole juz tam swiatlo nie padalo. A tak poza tym to jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze.

Krzaki... racja to plane`y z alpha.

 

Co do dziwnie oświetlonego terenu w ogrodzie to hmm..nie wiem wydaje mi sie ,że jest dobrze :)

...kółka w kosiarce ,też się zastanawiam dlaczego są jasne w wersji nocnej :P

 

 

Tak na mój gust także bardziej podobają mi się wersje nocne chyba tylko takie będe tworzył :) łatwiej jest osiągnąć realizm niż przy ujęciach dziennych.

...cartoonowy charakter wydaje mi sie ,że najbardziej odnosi się do pierwszej pracki , z reszta nie udała mi się ona za bardzo :)

 

nie rozumie tylko tego ,że mam titling bumpa większy niż cegieł hihihi :P:P

 

Pozdrawiam and thanks again.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiling bumpa większy niż cegieł ...

Nie widzisz na pierwszej fotce, że masz inny tiling (Repeat UV w Maya) dla cegły a inny dla bumpa? Nocne zdjęcia byłyby lepsze gdyby miały więcej świateł, np. w pokojach. Ten krzak na 1 fotce wygląda jak big rzeżucha ;) Reszta OK. W ArchiCadzie to robiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że tekstura cegieł nie pokrywa się z bumpem, inaczej tekstura Bump musi byc kopią tekstury cegieł najprościej to ujmując.

POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Praca wykonana w całości w 3ds maxie.

Co do tego tilingu to cegły poprostu mają taką strukture,budowe dokładniej to ta nowa technologia z zachodu :P

 

Co wy macie z tymi "sąsiadami" :)

 

....jakie tu meni kants ??? ja myśle ,że jest w sam raz kantów :P

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciemne wersje - better :) w dziennych wydaja sie mniej naturalne materialy.. np chodnik przed domem zbyt czysty.. , szkoda ze dwom slupom ogrodzenia przy wejsciu dales taka sama texture jak frontowej scianie domu - za bardzo sie zlewa to.. ta pierwsza scenka to naprawde.. nic innego jak sasiedzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności