Skocz do zawartości

Pojazd 3D: BMW Z4 (wczesny WIP)


voyager

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Postanowiłem zrobić samochodzik i mój wybór padł ma BMW z4. Głównym powodem było to, że nie zauważyłem, żeby ktoś forum go robił :P A dzisiaj, gdy po awarii serwera max3d miałem wrzucić model na forum, okazało sie, że akurat Bonifatz miał identyczny pomysł, tylko że go wczesniej wykonał :(

 

Model nie jest zbyt piękny, w kilku miejscach są "fale Dunaju", na przetłoczeniach po MS pojawiają sie babole, ale myśle, ze jak na moje "doświadczenie" w modelowaniu aut, to mi nieźle idzie.

 

3D Studio Max 7 + skylight & skyline + odszumianie w PSPX

render:

 

z41hg.th.jpg

 

i siateczka:

 

z4wire0tc.th.jpg

 

Czekam na komentarze.

 

[ATTACH]35363[/ATTACH]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzięki za komentarze. Model już troche poprawiłem, ale wrzuce jutro, bo dzisiaj to już mam odruchy torsyjne na sam widok viewportów :P

 

Siatka faktycznie gęsta i trudno ją sie układało, ale musiałem zagęścić ze względu na dziure na halogeny na zderzaku, a nie chciałem mieć niepotrzebnych trójkątów. Nie jej będe poprawiał, bo to mój "pierwszy" model samochodu i nie chce nic zjepsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonifatz - już jeden challenge miałem - wizualizaczja kina domowego (pozdro :X-em[2]:). :X-em[2]: sie ociągał, a mi szło całkiem nieźle dopóki nie sformatowałem sobie dysku. Straciłem niestety cały projekt :( Na imageshacku są nieopublikowane zdjęcia, które może kiedyś jeszcze wrzuce do zmarłego wątku.

 

W modelowaniu samochodów nie czuje sie jeszcze na tyle dobrze żeby można było zrobić mini-challenge. W życiu zrobiłem tak na szybko 2-3 auta low poly (ok. 100 poly) i jeden normalny model samochodu, który był wielkim niewypałem - cały to jedna bryła, nie wiedziałem wtedy co to jest chamfer, connect itp. i do tego bez pomocy internetu. Ale na błędach człowiek sie uczy :P

 

Nic sie nie stało, że się wpakowałeś ze swoim projektem :P Wiedziałem, że kiedyś ktoś wymodleuje to cudowne auto.

 

Może sie podniecam, ale to mój 100 post!!!

Pozdro 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyciagaj pochopnych wnioskow co do tamtego wontku (w obecnej chwili mam wykonane wiecej niz ty :P) a ze wena tworcza gdzies uleciala - ehh zycie... :)

 

btw: moja opinie na temat modelu juz znasz, wiec sie nie bede powtarzal. napisze tylko ze jesli poprawiles te drobne bugi to bedzie juz calkiem ladnie wygladalo :)

 

ps: jak skaczysz ten model to reaktywujemy kino... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności