Skocz do zawartości

Problem ze wskaźnikiem myszki


hkropinski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

ostatnio zaczyna mnie dręczyc pewien problem. operując myszką lub tez nic nie robiąc komputer czasami po kilku godzinach a czasami po kilku minutach od wlaczenia, nie przesówa myszki. a raczej nie przesowa sie tylko wskaznik na monitorze gdyż na rozne przyciski itd myszka dziala. pomaga mi tylko restart... z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wg mnie....zmien myszke!! ja juz wQrzalem sie 3 razy jak mi sie mysz zacinała...co sie okazało po tylu ruchach wykonancyh nia kabelek sie przerwał i jak staneła pod złym kontaem to kabelek nie stykał....musiałem poruszac mysza az wkoncu bylo ok!

Teraz zmienilem na Logitech'a mx1000 i zadnych takowych problemow nie mam! warto zainwestowac w dobra mysz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takiego a4tech od 3 lat i sprawuje sie bez problemow. Czasami tylko kabalek troche z niej wychodzi ale nie przeszkadza to w dzialaniu.

Sprobuj moze dopchnac kabelek do srodka myszki. Albo kup nowa mysz bo nie warto szukac przyczyn problemow w myszce za 30zl. Chyba ze nie jest to wina myszki. Jak masz jakas inna myszke to sprobuj je podmienic na jakis czas albo swoja podlacz do innego kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności