Skocz do zawartości

Scena 3D: Szuflandia (Kingsajz)


piksar

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczynam projekt który planowałem rozpocząć ponad pół roku temu, ale respekt przez 3D maxem i Wami mi nie pozwolił. Teraz startuje, Chcę odtworzyć jeden z kadrów filmu Kingsajz.

Narazie niewiele :

 

9b0bd14d03d9482am.jpg

 

komenty mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No pomysł dobry....ale co z tego ma być tak naprawdę? Bo narazie widzę kilka godzin roboty i render z FG. No ja tam nie wiem....nie jestem ekspertem, ale cos zarzuciles w stylu "a no mi wyszlo przez przypadek".

 

Edit: I z pierwszego renderu lepszy widok, bardziej...panoramiczny (czy to dobre okreslenie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom podzielam zdanie Ani co do pionowosc kadru, mało tego aby podkreslić proporcje otoczenia do...a wlasnie beda jakies hipki? to jeszcze kamerke umiesc z zabiej perspektywy i moze jakis szeroki obiektyw. a tam beda jakies sznurki tudziez inne przeszkadzajki czy zostajesz przy szufladach tylko? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobisz taki bałagan jak na drugiej referce to bedzie super!

I fajny klimat się w scence zrobił

 

 

PS: Dziwne że robisz coś tagiego z twoim zam iłowaniem do wszelakich maszyn, trybów, kół zębatych... ;)

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł. Od razu mi sie przypomina film hejkum kejkum:) I postaraj sie to skończyć bo jak nie to "mydłem! załatwimy cie mydłem!"Heh. No sie wzruszyłem normalnie:) Czekam na więcej. Pozdrowionka.

PS. Zauważyłem że to mój 150 post. Ide świętować:) Zbieram szyszkowników i na PoloCocte:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż podchodzę do twojego pomysłu z dystansem... Nie wiem czemu...?

Wysunięcie szyfaladek na różną odległość nie załatwi całej sprawy... Ta kładka ma zapałki zwrócone tylko w jedną stronę... No nie wiem...

Może wszyscy będą wielbic twoje dzieło, ale ja będę krytykować....bo wymaga ta scena bardzo dużo dokładności...

Ale powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projektu nie zarzuciłem, wpadłem na pomysł, że jak skończe modele to tchnę w nie życie. Scenariusza jeszcze nie mam ale zarys konceptu jest.

Lekki chaos w modelach i scenie może sie pojawić. Nie wszystkie będa pasować do bieżącej sceny ale planuje zrobić większy plan zdjęciowy, będą inne sceny (jak filmie) ale modele upycham narazie w bieżącej scenie.

 

speedzik z dzisiaj - sygnalizacja świetlna

4a57bb6efb299f98med.jpg

 

83854222a71f2124med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności