Skocz do zawartości

Głupi Problem z narzędziem CUT


ozzyslip

Rekomendowane odpowiedzi

hej. nie wiem cdzy ktos z was widzial tutorial robienia auda z 3d palace, robiono tam audi A3. w momencie kiedy koles wycina narzedziem cut dziure na nadkole od nowopowstalych vertexow wychodzą edge...a u mnie tego nie ma :/ pokaze dokladniej o co chodzi...

pomoc1iq.png

CZERWONE- takie edge(przynajmniej cos w tym stylu) tworza sie w tym video tutorialu a screen jest z mojej sceny gdzie zadnych takich edge'ow nie ma :/ moze to cos z ustawieniami ?? pozmozcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

moge moge ale chodzi mi o sam fakt ze przy cieciu max sam robilby 4-scienne face'y a nie zebym ja musial to ciac a poza tym polowa z nich i tak bedzie usunieta:) chodzi mi poprostu o prawidlowe dzialanie cuta.. POMOZIE no :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] skad wy bierzecie takie informacje ? na temat poprawiania softu itp ? [...]

 

F1?

http://www.google.pl?

Strona producenta?

Inne strony?

Dokumentacje?

Gazety?

Forum max3d.pl (Widziałem chyba ze 4 tematy nie licząc tego na temat tego "problemu" z funkcją cut ... ja się właśnie tak o Tym dowiedziałem - przypadkiem :P)

...?

 

Wystarczy się interesować i "biec" za nowościami... a choćby nawet zerknąć do wyszukiwarki max3d ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jak miałeś wersje 5 i przesiadłeś się na 8 to od razu zauważyłeś, że coś się zmieniło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności