Skocz do zawartości

Postać 3D: Frostbite


dariusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość spokojny

Fajnisty gość sie zapowiada ;) Jak by go jeszcze z animować (naturalnie po zakonczonym modelowaniu) to juz zupełnie odjazd :) Powodzenia :)

PS mentaller, pewnie po prostu obija sie na stażu tak jak ja ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem... praca odtwórcza??

 

Spoko jeżeli chcesz model lowpoly na high poly zrobić ale mógłbyś samemu coś wymyśleć.

 

Narazie widze że to ma bardzo dużo poly, co jest dziwne jeżeli chodzi o game art. Ale skoro nie umieściłeś tego w game art'cie.

 

Troche krytyki, ogólnie życze powodzenia;) ale widze że szybko sobie kupe wielbicieli znalazłeś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko techniczne ta refelka co ją dałeś wygląda jak byś sam robił render znalazłeś to w sieci czy udało ci się wyszarpać model low poly z plików gry? Gdzieś słyszałem że to możliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: zupelnie nie przypomina porsche

po drugie: nie jest różowy

Jak dla mnie to samo to dyskwalifikuje model :)

Ale wracając do rzeczywistosci:

Robisz go Nurbsami ze takie ladne okragle plyty wychodzą? Chociaz gacie to chyba poly. W kazdym razie ciekawa mieszanka moze wyjsc.

Mozesz pokazac go z boku? A najlepiej twoj model i wzorzec, bo mam wrazenie ze za duzy ten brzuszek jest u ciebie, a dokladnie ze za bardzo do przodu wysunięty, jakby postac byla bardzo wygieta.

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze ze jest bardzo wygięta bo taka pozycja dodaje grozy;) UT to jedna z moich ulubionych gier a mój ulubiony bohater to prawie ten którego robisz bo jego kolega (Gorge bodajże).

Nawet awatar mam z tej gry:P

 

Tez chciałbym wiedzieć jaką techniką go robisz i w jakim programie.

 

Powodzenia.

 

EDIT: a propos tego że sie świeciły, nad ramionami miały takie lewitujące światła koloru takiego jak drużyna, jak nie bylo drużyny nie było świateł. Ale dobrze ze nie masz zamiaru ich robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: zupelnie nie przypomina porsche

ano, celna uwaga:)

po drugie: nie jest różowy

narazie nie jest:D

 

niektóre elementy to NURBS a niektóre poly (max8 + power nurbs).

hmm, sprawia wrażenie wygietego chyba przez FOV, robie wg blueprintów więc powinien byc prosty.

sidevt9.th.jpgside2pl0.th.jpgwirerv7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, no masz racje, prosty jest :) Sądze ze jak dorobisz gore korpusu to ten dziwny efekt zniknie. Miejmy nadzieje ze tym razem nurbsy sie nie wykrzaczą, i licze ze w finale będzie wersja dla rózowego teamu (ona sie moze nawet swiecic :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie... dobrze byloby to zobaczyc w maksymalnym dopieszczeniu :P Nie czytalem wszyskiego, wiec moge zdublowac czasem: tekstury wlasna bedziesz mial czy te unrealowe ?

 

i swoja droga - mozesz sie nastepnym razem wziac za Sapphire, a nie takiego lysego glupka? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzAk1 dzięki, scenki nie wykluczam:)

JmTm00 dzięki

Deus textury raczej własne (o ile będą), a Sapphire ma postępującą anoreksje, nie lubie takich:) już bym wolał Reinh'e, przynajmniej porządny kawał baby:)

M@Ti thx

 

bardzo mały postęp:

render4an3.jpg

render3og3.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz przyjdą spece od anatomi i powiedzą swoje , mi się podoba i masz tego nie zaprzepaścić bo to jedna z najlepszych gier :)

 

Myślę że dziwna jest ta linia w okolicach powiek, kąciki ust odrobinę za nisko.

Pokaż jeszcze ujecie boczne.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Groźnie?

 

Myślę że musi bardziej zmarszczyć brwi i opuścić na tyle żeby opadł badziej na oczy , zmarszczyć nos żeby było widać te mięśnie/ścięgna twarzy idące od kącików nosa do brody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladnie sie zapowiada model.moja rada co do twarzy.Dolna czesc mogla by byc nieco bardziej pociagla, porownaj sobie glowe orginalu i ta zrobiona przez ciebie.Twoja jest zdecydowanie bardziej zaokraglona pod koscmi policzkowymi( dlatego moze wyglada mniej groznie).Nosek moglby byc nieco weższy i lekko chaczykowaty w dol..Węższe usta tez mogly by mu dodac nieco grozniejszego wyrazu.

Pokombinuj z wyrazem twarzy jeszcze bo zapowiada sie swietnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Em, w sumie nie wiem o co moze chodzic. Mozesz sprobowac zrobic tak, w tym okienku Unwrapa masz "save uv" zapisz uvke' wywal modyfikator, daj modyfikator jeszcze raz i sproboj wgrac zapisaną uv'ke. Ale to jest takie czyste gdybanie...

Pokaz moze jeszcze modyficator stack, znaczy sie co masz tam poupychane na tym modelu :) Moze wylaczyles zaroweczke obok Unwrapa? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności