Skocz do zawartości

Layout: Knysia playground :)


Knysha

Rekomendowane odpowiedzi

Dżiaz, alez mi sie nudzi. Taki ło projekt pfolio ;X. Nie chcialo mi sie zbytnio myslec nad topem, wiec zostawilem sam tekst ;D

 

klik!

 

Em bede do tego watka wrzucal speed designe, bo bez sensu jest tworzyc nowe watki dla kazdego designu ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dla mnie troche bezplciowy i odziwo malo czytelny wszystko takie male, pozatym fiolet razi mnie po oczach, ciezko dokladnie ocenic lay, bo samej grafy jest bardzo malo bardziej mozna skupic sie na ocenie pomyslu, który uhm wymaga dopracowania imo.

 

System skillsow swietny :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne.

 

PS:

This site requires Macromedia Flash . . . . . . .

 

Pffffffffffffffffffffff. Polewka. A po co ten flash??

 

Ekhm, bo tak mi sie podoba? Dlaczego nie mialbym uzywac flash'a w portfolio xD? Przeciez mamy XXI wiek ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis -> (nadęty Leru mode on) nie widzę w tym nic śmiesznego. Knysha, chce mieć fajny suwaczek to czemu ma nie używać flasha ? strona się raz załaduje i można zrobić fajne przejścia między stronami. Wbrew pozorom to i flash może mało zajmować ;) (piszę wbrew pozorom bo wszystkie strony gdzie wchodzę ładują się długo, że aż się nie chce oglądać).

 

To nie technologia jest zła tylko ludzie, którzy jej używają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No można można. Jak narazie to tylko pomysł w jpg. można z tego jeszcze wszystko zrobić. Ale po co używać czegoś z czego pożytek niewielki(w tym przypadku) skoro są do dyspozycji prostsze, tańsze, legalniejsze, rozwiązania.

 

ale to kwestia gustu i potrzeb. :-) mimo wszystko layout fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knysha plz.. ale z tym różem skończ w końcu ;)

i pomyśleć że jeszcze nie dawno był z ciebie kompan do bro itp .. a teraz.. aż bał bym się z tobą pić xD róż to zły kolor ;) hhehe pzdr.

 

ale ogólnie portfolio nie jest złe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Fajny design tego nowego :) IMHO najlepszy z prezntowanych, ale brakuje mu jeszcze czegoś :) Tego.. czegoś :) Ale jest +5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę chaotycznie. Na stronie niby dużo informacji a niby mało bo z każdego po trochu.

Niewiem po co w portfolio takie informacje jak sex, nationality, age ???

Acha. i według jakiej skali oceniasz swoje umiejętności? Może lepiej bez skali.

Wydaje mi się że podawanie nazw programów i języków programowania jako umiejętności niejest właściwe. Powinno być raczej Software I'm working in/with

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza strona jest po prostu świetna (poza zdjęciem po lewej które według mnie psuje całą prostotę designu).

 

Próbowałeś wersję strony z tylko jednym miejscem na informacje? Oglądając kontakt i dział o Tobie oczekuje się tego samego również i po pozostałych działach. Poza tym można również ujednolicić design przez usunięcie białego pola a wstawienie tam np czarnego z jakimiś delikatnymi obramówkami w stylu kolorystycznym kólek po prawej.

 

Ogólnie jednak jestem zdmuchnięty prostotą i elegancją wykonania. Uwielbiam takie rzeczy. Jeśliby do tego dorzucić jakieś onMouseOver'y lub w ogóle zrobić szybciutkiego flasha to na pewno dodałoby to jeszcze więcej jakże porządanego smaczku.

 

Tak trzymaj Knysha! spoko.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prices.... hm... drogi jesteś :* xD

 

To sa ceny przykladowe, poza tym juz wspominalem pare razy - webdesigner powinien sie cenic, bo stworzyc dobra strone, to nie latwa sprawa.

to twoje pfolio mi w 21' strasznie porozwalało.. nie ma nic centralnie.

I czy nie za mocny blur na tym "contact" ?

 

Mozesz wkleic skrina?

 

Leru - spoks ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pracka zaliczeniowa jest piękna. Fajne kolory i ta klimatyczna czerń jakby to była stronka odnośnie wielkiej produkcji filmowej.

 

Master colors jest prosty ale też ciekawy. Ale jak np. klikam w fotogalerie to stronka z opisem i zdjęciami rozjeżdża mi się w dół a te ramki z prawej i z lewej są niezmienne. Tak ma być czy u mnie jest błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do cen to żartowałem że drogo.. Naszczęście CG i web trzyma jako taki poziom cenowy.

 

screen :

oryginalnie w 1600x1200

knyyyyyyyyszaaaaa1dk8.th.jpg

 

a i może od razy do master colors :

zakładka fotogaleria , o firmie i kontakt tak wyłażą :

oryginalnie w 1600x1200

knyyyyyszaaaasg0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prices.... hm... drogi jesteś :* xD

i prawidłowo.

 

Co do portfolia, to ładne ale to coś po lewej stronie strasznie nie pasuje i psuje całość :( drażni mnie też to że jest wszystko po prawej stronie, jakoś tak głupio, i zawiodłem się na tych kuleczkach, bo byłem pewien że też będą słuzyły jako button, a tu taka wieś i trzeba napis kliknąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to coś po lewej stronie strasznie nie pasuje i psuje całość :(

 

Od zawsze wiedzialem, ze nie jestem fotogeniczny ;[

jakoś tak głupio, i zawiodłem się na tych kuleczkach, bo byłem pewien że też będą słuzyły jako button, a tu taka wieś i trzeba napis kliknąć :D

 

Napis to napis :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chciałbym napisać cos o tym laJu z kulkami niebieskimi, mi się podoba tylko ze kulki deko wieksze jako buttony !!! i zamiast twojego foto jedna z twoich prac w jakims dark klimacie w sesie ciemna lub czarno-biala same kulki i napisy wygladaja naprawde fajnie z-animuj je moze i zrób coś naprawdę fajnego !!! powinienes rozwinac ten pomysł bo małe 3d na stronkach naprawde miło wygląda.

 

pozdr0

 

edit : tak nawiasem mówiąc to podawanie cennika na swojej stronce to wiocha jak dla mnie :) nie bierz tego do siebie oczywiście bo to moje zdanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

edit : tak nawiasem mówiąc to podawanie cennika na swojej stronce to wiocha jak dla mnie :) nie bierz tego do siebie oczywiście bo to moje zdanie :P

 

Kolega czyta co pisze? "Examplary", znaczy sie przykladowe, co nie oznacza, ze takie biore pod uwage przy wycenianiu projektu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności