Skocz do zawartości

Scena 3D: Łazienka


Rekomendowane odpowiedzi

witam, to moja ostatnia praca. przedstawia łazienke którą mam w domu z paroma małymi zmianami.

 

ten na czarnobiałej fotce, to ja :) (choc w realu wisi co innego)

photo made by Tweety ;)

 

3dsamx 5, vray, photoshop 7

rendertime: średnio 1h10min (64bit athlon 3000+, 512ddram)

 

Lazienka4-cam1.jpg

 

 

Lazienka4-cam2.jpg

 

 

Lazienka4-cam3.jpg

 

 

Lazienka4-cam4.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widzę że wpadłeś w samouwielbienie z tymi fotkami :-)

 

Oprócz roślinki bez MS. całość wydaje się zjadliwa.

Trochę pusto. szczególnie w szafce :-)

płaski ręcznik strasznie.

I ogólnie bardzo parno.

 

Ale tak czy siak mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) WIec tak, zarowki nad lustrem swieca, ale nie za bardzo oswietlaja sciane i lustro. Zlew jest jakis kwadratowy i nie ma odplywu, chyba ze ma w scianie, ale widac ze jest gleboki wiec nie ma miejsca na odplyw tak czy owak. Woda w wannie zazwyczaj jest odcienia zielonego, a u ciebie ma lekki blekit :P No i ta fotka na scianie... Ciekawa kompozycja :) To tyle, ogolem jest super, ale bledy sa. 0 do 10 daje 7 :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...no sam nie wiem...

Nie znam VRaya wcale...ale nie podobają mi się materiały które rozrzucają ci po łazience całej kolory... Np ten kwiatek...ściany wokół niego jkaby są splesniałe...rozumiesz? Zresztą każdy przedmiot rzuca taki odblask dziwny:/ Przesasziłeś z czymś tutaj...:/

 

Edit: I żeby trzymać swoje zdjęcie w łazięce:)? hih (joke)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XaoC - płytki są nieco takie matowo-błyszczące i jak cos przyłożysz do nich, to są takie rozmyte odbicia. taki niby brushed metal.

a co do fotki - w realu jest inna (jakies jeziorko z molo). tylko tutaj wrzucilem taki obrazek :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie jestes kobita bo natychmiast wprosiłbym się na wspólną kąpiel pod prysznicem. Nie zapomnij założyć nowej rolki papieru toaletowego bo się skończył.

@pikSar wodogrzmot jest sterowany głosem. Dziwne, że na to nie wpadłeś. Krzyczysz jakuuuuuuuuuuzziiiiii i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piksar - przyznaje sie: zapomnialem o odplywie :P o panelu sterowania też

 

mrkrzysiek - thx. z tym ziarnem to moze faktycznie nieco przesadzilem, ale przynajmnije render nie jest taki sterylny.

 

Deviator hehe ;)

 

Ania - akurat łazienka jest cała w tonacji biało-szarej dlatego dodałem pare roślinek i kolorowych tubek, aby nie było tak monotonnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o lol, a czemuż to przerażająca? :)

 

papier toaletowy jest za kiblem, więc go nie widać.

 

merv_ - 1)normalnie ;) jakis duzy reflection, mały glossines i juz.

2) rzeczywiscie, nie zauwazylem tego. no juz trudno

3) jakie punkty?

4) schauma ma 64 tris, ten duży szampon 92. na to jeszcze MS z interacją 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytsko bardzo ładnie wyszło, ale nie wida tej realistyczności... niestety :) dla przykładu w kącie popatrz na Kwiatek wraz z szamponami, to nie wygląda zbytnio realistycznie, ogółem bardzo ładna praca ale czegoś jej brak, no i tej realistyki tez :)) pozdro

 

RATM - RoX :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

wystawiam komenta podobnego do FAlcoma i Ani! nie podobają mi się kwiatki, rendery są za mdłe, zbyt duże ziarno no i ja bym miał inne zdjęcie!

Ale ogólnie to łazieneczka całkiem fajna i chiałabym mieć taką u siebe w domu! (z innym zdjęciem i kwiatami oczywiscie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bracie zaszalałeś. Rewelka łazienka. A co do braku syfony to mogłeś sie nie przyznawać:) jakby zastosowac taki płaski syfon jak do brodzika jest to by sie ukrył i nie byloby go widać (więc może on tam jest ale go nie widac bo mały :D) Fajny design i wykonanie. Jak dla mnie 9++/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności