Jump to content

Dragon Ball - Komiks fanowski

Recommended Posts

dzieki. to byly czasy! 3 odcinki DB i olowek w lape. kurcze, lezka sie w oku kreci. jak to rysowalem bylem jeszcze w liceum, nie mialem problemow i zadnego stylu jako rysownik;) mam cale tony fanowskich rysunkow z DB. hmm moze zaloze topic i tam je bede wrzucal. co Wy na to?

heh... ja sie wychowałem na DB... super... :)...

dlaczego ja nie umiem rysowac?... ;(;(;(;(... bardzo fajne...

u mine całe DB z wsyztskimi filmami leży sobie na HDD :)... i masa teledysków... stare dobre dzieje... huh...

to powstalo z 4-5 lat wstecz. juz tak nie umiem a nawet nie chce.wole po swojemu:) wtedy rysowalem po bożemu. szkic. tusz cienkopisem i duzo cierpliwosci. dzis glownie tablet, choc pozadomem zawsze jestem ze szkicownikiem i rysuje bo kocham to. no i rysunek na papierze nadal jest nie do oddania przez takie medium jak tablet (nawet wacom - a na takim pracuje:)

Rysunek Świetny ale to, ze dobrez rysujesz już chyba nie trzeba ci powtarzać. Historyjka doś fajna...napisy mogły by być wyraźniejsze choc i tak jest dobrze bo są czytelne...to najważniejsze. Fantastyczna galeria na Digarcie...szkoda, że u mnie tak pusto i "słabo" na razie. A DB...cóż w rysowaniu szkoliłem się kopiując postacie z DB. Rodzice dso tej pory mnie męczą, że nic nie umiem rysowac tylko te "chiińskie rysuneczki" (a to nie prawda):)

No przypomniały sie stare czasy... ekstra Ci to wyszło. Też chetnie zobaczyłbym ciąg dalszy ;)

Dzięki że to wstawiłeś :)

Pozdro