Skocz do zawartości

Animacja 3D: KOSMO


patry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

SUPER!!! Najlepsza animacja postaci pokazana na tym forum EVER! Świetny montaż z zaskakującymi 3 klatkowymi ujęciami i wypasiona praca kamer! Po raz ostatni takie efekty specjalne widziałem w SW EP III! Serio! Świetne klimatyczne oświetlenie! Brawa za dokładny modeling! Tekstury też na najwyższym poziomie. Szoda że fabuły nie załapałem, ale to pewnie dlatego że dźwięk mi się niestety nie odpalił :(. Generalnie wrażenia pozytywne! Dziwię się, że robiłeś to tylko 2 miesiące :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ściagam i sie wypowiem za chwile :D bo mam 60% ;p

 

 

 

P.S

ŁOOO lol.. :D Coś a'la moja pierwszaa animacja pt "Sectret Agent" z tym że to powstało w 10H ;d

Animacja to tu targa dezebana jak i modeling :) Efekty dźwiekowe też niczego sobie :)

 

P.S 2

Sporo roboty przed tobą i se ćwicz! Kosmity po byku :D

A jeszcze dodam, żebyś na przyszłość jak możesz te animacje jakoś kompresuj bo 60MB i 3min to.. :)

 

Peace! Pozdro i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też ściągnołem... heh :)...

to, ze tam jest fabuła dowiedziałem się ino od ciebie :)... bo w animacji za **** nie słychac nic :)... serio tak niewyraźnie gadasz... :) to bym ci radził poprawić na pierwszym miejscu...

 

a ci wszyscy wyzej podpisani są źli :)... i mają cyrograf z diabłem podpisany by im ładne pracki wychodziły :)... więc się nie przejmuj i ćwicz, ćwicz i ćwicz... a jak się zmęczysz ćwiczeniem... to czytaj se helpa pod F1 :)... i tak całyyy dzień :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak napisales kiedys, ze znudzilo Ci sie juz modelowanie i bierzesz sie za animacje ;) ...... hmm ok. moze modelowanie to nie jest to czym sie chcesz zajmowac, choc wg mnie jakies podstawy i w tej dziedzinie miec powinienes (zachecam do przerobienia jakis tutoriali, a jest ich naprawde sporo). Zakladamy wiec, ze chcesz animowac. Tutaj jest podobnie jak z modelowaniem, brak Ci podstaw. Zacznij moze od podskakujacej pilki, warto tez poczytac o podstawowych zasadach w animacji. Jak narazie zaczynasz troszke od **** strony. Czekamy na pilke :P nawet na 100 animacji z pilka ;)

masz tu linki i do roboty http://www.awn.com/tooninstitute/lessonplan/lesson.htm#top

http://www.idleworm.com/how/anm/01b/bball.shtml

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość takich osób instaluje maxa tylko po to by utorować sobie droge do Hollywood???!!!

 

Postaraj się następnym razem o dobre dźwięki, których w internecie jest masa...

Podejdź powazniej do modelingu, animacji itd...

Tak jak napisał Pan Tullaris..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej, obejrzałem... po 30 sekundach wyłączyłem dźwięk. nie obraź się ale narracja doprowadzała mnie do szału.

aczkolwiek bardzo doceniam wkład pracy, sporo ujęć itd.

 

chociaż te ufolki to przypadkiem nie są zbyt podobne do takiego jednego z tutka w 3dsmax,

 

a kompresja... cinepack to żadna kompresja, jakikolwiek inny kodek i miałbyś 10MB maksymalnie+lepsza jakość.

 

to tyle z mojej strony

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde... "Pan" to mówiął do mnie ino dzieciaki z piaskownicy :)... thx...

nie no.. 18 sie ma na karku... to się szaczun należy :)....

 

Staram się traktować powaznie każdego... Nie jestem dzieciakiem z piaskownicy jak co i nie wiem ile masz lat bo Cie nie znam..

 

I właśnie dlatego, że Cie nie znam zwracam się do Ciebie tak a nie inaczej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) nie sorki BiX ;)... o tych dzieciakach to tak palnąłem :)... by coś powiedzieć... bynajmniej nie chce cię do nich porównywać :)... po prostu mnie to troche rozśmieszyło... :)...

Jak dla mnie wystarczy się zwracać po nickach i tyle, :)...

 

 

pietrius :) te ufolki też mnie torche zdziwiły :)... sczcególnie, ze ja ucze się właśnie na maksowych tutkach.. ale już nie chciałem się o tym odzywać :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufoki z tutka?? Niewiem nie widziałem.

Tak wogóle to nigdy pod F1 nie zaglądam :)

A takego ufoka to na jakiejś stronce znalazłem, ale nie model tylko rendera, i patrząc na rendera zrobiłem swojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) nie sorki BiX ;)... o tych dzieciakach to tak palnąłem :)... by coś powiedzieć... bynajmniej nie chce cię do nich porównywać :)... po prostu mnie to troche rozśmieszyło... :)...

Jak dla mnie wystarczy się zwracać po nickach i tyle, :)...

 

Hehe oki Tullaris :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ułaaaaa nie zajrzałeś nigdy do helpa w 3dsmax?????????????? stary duuży błąd. tam masz poukładaną wiedzę krok po kroku, może nie jest tam wszystko przedstawione zbyt dogłębnie, ale to już można się później posiłkować tutkami w necie. takie jest moje zdanie, tak się uczyłem przynajmniej ( i wciąż się uczę). radzę ci tam zajrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:O:O..... qrde.... da się żyć bez F1?... to jak bez tlenu :)....

pietrius, sie nie zgadzam tutki i help maksowy uważam, za szczegółowe i dokładne, ale żeby poznać porgram... to takie moje refleksje nie jestem do nich jeszcze w pełni przekonany... ale odczuwam coś w stylu: ze po przerobieniu tych tutków... np. z modelingu... to wiesz jak modelowac, masz wszytsko w pamięci, ale np. nie wiesz jak rozkładac siatke...

maksowy help i tutki objaśniają narzedzia, ale tutki z neta ich praktyczne i powszechne zastosowania.... :)... ale jak mówie to takie moje refleksje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację. jednak uważam to za dość zabawne że takie profesjonalne narzędzie jakim niewątpliwie jest 3ds ma tutki w sumie bardzo śmieszne, modelowanie jakiś tam stworków czy helikopterków. uważam że jest to bardzo potrzebne na rozruch ale jak się już to przejdzie trzeba sięgnąć po bardziej prosowe tutki, czego mi brakuje w ich helpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wiecie, są profesjonaliści, którzy nie potrzebują F1 :P

 

patry, nie każdy ma na tyle szybkie łącze, żeby tracić czas na 50MB niewiadomo jakiej jakości filmiku. Wrzuć jakieś pojedyńcze klatki, albo skompresuj do ok 10-15 Megsów, to może jeszcze kilka osób cie oceni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

nie ogladałem, bo nie ukazała sie mniejsza wersja, ale wysoce możliwe że kolega nie renderował tego do klatek, tyko do avikow i zastosował właśnie kodek Cinepak :(

pozdrawiam i życze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem to właśnie , mój młodszy brat zareagował na to takim śmiechem że myślałem że się udusi.

A tak to

SUPER!!! Najlepsza animacja postaci pokazana na tym forum EVER! Świetny montaż z zaskakującymi 3 klatkowymi ujęciami i wypasiona praca kamer! Po raz ostatni takie efekty specjalne widziałem w SW EP III! Serio! Świetne klimatyczne oświetlenie! Brawa za dokładny modeling! Tekstury też na najwyższym poziomie. Szoda że fabuły nie załapałem, ale to pewnie dlatego że dźwięk mi się niestety nie odpalił :(. Generalnie wrażenia pozytywne! Dziwię się, że robiłeś to tylko 2 miesiące :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności