Skocz do zawartości

Scena 3D: Bathroom


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmm jednak było warto przemęczyć Twoje wieczorki przy komputerze, jak bym Cie dorwała w takiej łazience... zawsze uważałam że jesteś zdolną bestią, teraz jeszcze raz to potwierdzam:-) Pozrowionka, Lukx dawaj coś swojego na pożarcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, podoba mi się. Brawo za odciśnięcie jakiejś butelki na ręczniku, lubię takie detale.

Minus dla mnie to to okno, znaczy widok za nim rozmyty jakoś nienaturalnie, nie pasuje imo.

A no i jakoś mi brakuje tam kleopatry z trygryskiem na obroży :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania - dzięki, ale ta wanna pod lustrem to umywalka:-)

Lukx - dzięki.Ifonki też pytałem się jak się korzysta z bidetu :-).Masz racje teraz twoja kolej

Wielka_Siostra- kafle są z http://www.paradyz.com , czas rednderku jednego ujęcia to około 2h

Ifonka - wiem co bys zrobiła hi. Widzisz te moje siedzenie przed komputerem nie jest daremne.Pracke skończyłbym szybciej no ale musze chdzic na spacerki itp. twoją wyrozumiałość i cierpliwość jakoś wynagrodze :-)

Tomuś,3grosze- dzięki chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ifonka - wiem co bys zrobiła hi. Widzisz te moje siedzenie przed komputerem nie jest daremne.Pracke skończyłbym szybciej no ale musze chdzic na spacerki itp. twoją wyrozumiałość i cierpliwość jakoś wynagrodze :-)

 

ciekawe jak mi to wynagrodzisz??? czekam na propozycje, wiecie dlaczego pierwszy renderek jest najładniejszy? To wszystko przez te zielone kuleczki, mówiłam żeby zrobił zielone hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o warsztat to nie można sie czepiać chyba niczego. Brawo. Jedyne co mnie razi to brak jakiejś myśli przewodniej w tej łazience bo takie to trochę chaotyczne. Najdziwniejsze że nie wiem co mnie w tym gryzie ale coś mnie gryzie. To według mnie bardzo ładnie wykonana wizka bardzo nijakiej łazienki. Taki jakby projektant wnętrz miał zły dzień. Ale prace warsztatowo oceniam bardzo pozytywnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na zdjęcia łazienek. Szczególnie tych osób u których architekt miał doskonały dzień. mogę już nawet wystawić ocenę: łazienka nazbyt poukładana, wręcz wojskowa, za mało chaosu. Widać, że to był najlepszy dzień kiepskiego architekta i ogólnie coś mi tam nie pasuje, nie wiem co ale coś kąsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna!! Ludzie nie róbcie z siebie troli. Jakie za gęste kafelki? A co, w domu są tylko 50cm x 50cm bo były na wyprzedaży w Castoramie i innych nie ma na rynku? Są jeszcze mniejsze kafelki na rynku nie wspominając o mozaikach, które np robi mój kumpel i składają się z kosteczek wielkości 1cm x 1cm. To jest dopiero sztuka! A drewno na podłodze w łazience widzieli? Trzeba myśleć elastycznie. Rozumiem, że okno może nie jest całkiem realistyczne a szczególnie widok za oknem ale kafelki/mozaika są bardzo dobre. Takie sobie zrobię przy następnym remoncie.

Marek, nie ściemniaj, że te kulki to element ozdobny. Każdy wie, że to ostatni hicior z TVMarketu po 88zł/kulkę +koszty przesyłki. Jest to rewolucyjny system filtracji i osuszania powietrza, który zalecany jest właśnie do łazienek ze względy na dużą wilgotność. Kulki łapią wodę oraz różne pyły i wyziewy (np zapach stolca), cząstki lekieru do włosów itp. W tym samym czasie pod wpływem światła (dlatego jest takie duże okno) nastepuje utylizacja wyłapanych zanieczyszczeń. Podstawowym minusem tego rozwiązania jest konieczność zakupu co najmniej 500 kulek aby system dobrze działał.

Marek, a co to za wazoniki obok filtrów? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deviator - dobrze gadasz , a funkcje kulek swietnie wyjasniles :-) musze sobie kupic takie do kibelka hi.Wazoniki pelnia funkcje zdrowotne he he

tymko - pomieszczenie ma okolo 3m ,mozna tez sikac na kleczaco jak kto woli hi hi

Georgas- wieczorem jak bede w domku to podam ustawienia

pozdr wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deviator: oczywiście, że sa inne kafelki niż te 50x50 czy 20x30, ale chodzi tutaj raczej o niejaką spójność z dużymi kafelkami która tutaj nie zabradzo pasuje.

 

co innego drobna ciemniejsza mozaika: ona ślicznie by się tutaj skomponowała.

estetyka? liczyłbym bardziej na funkcjonalność:

 

wyobraź sobie tą ścianę przy kibelku po roku sikania do kibelka. tutaj biała fuga, robi się powolutko coraz bardziej zielonkawo-żółta (czasami trudno zapanowac i dobrze wycelować, heh).

można oczywiście użyć silikonu, czy nawet założyć kafeleczki bezfugowe.

ale na vizce jest fuga (i to jak byk) więc funkcjonalnie dla mnie odpada. estetyka też się liczy, ale szorować siuśki z fugi nie każdemu sie uśmiecha.

 

co do drewna to nie przesadzaj: widziałem ja.

może i faktycznie mieszkam za zadupiu i głuchy wraz z slepym są mym przewodnikiem, ale dostaję czasami nowe katalogi.

 

Marek: vizka nice (technicznie), stylowo ciekawie, ale brakuje mi jakiegoś ciekawszego wykonczenia, choćby pod sufitem - halogenki lub zróznicowanie w wykonczeniu - mozaika, drewno whatever :]

 

Jesli mogę zapytać: pracujesz dla Progressive Technologies?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maczuga wyluzuj, może jeszcze jest za płytka fuga między kafelkami i fałdki recznika układające sie w kierunku wschodnim a nie zachodnim, szkoda gadać.......przecież to sa kulki z TVMarketu! one sie tak układają i tyle, pozdrowienia dla Deviatora!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część Panie Sąsiedzie

Teraz to juz wiem dlaczego tak siedziałeś wieczorami na mieszkaniu i nigdzie nie wychodziłeś – to dlatego że układałeś kuleczki w buteleczkach i przyklejałeś płytki Ale się napracowałeś. Następnym razem dam Ci do zrobienia wizke promenady i będzie musiała też być wyłożona płytkami hehe. Ale tak poważnie to fajnie Ci wyszły płytki szczególnie na 1 ujęciu (fajne wcięcia) szkoda że nie zapaliłeś świeczek albo możesz zrobić ujęcie nocne. Dodaj też głębie ostrości to już będzie soczek. Fajne detale tylko mało coś ich jest – fajny jest bidet a za to okno to powinieneś oberwać po łepetynie. Następnym razem masz sie poprawić.

Wielki sąsiad czuwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję i pozdrawiam Cię Ifonko gorąco.

@tweety stary funkcjonalność łazienki jest nawet za dobra. Przynajmniej jak idziesz pod prysznic nie szorujesz tyłkiem o klopa jak to bywa w blokowiskach. A jeżeli chodzi o siuranie to tak jak napisał Marek G możesz lać klęcząc lub tak jak to robią kobietki. Chyba wiesz jak, co? Wtedy zaoszczędzisz sobie lub swojej mamie albo żonie smrodu uryny kiedy będzie się pochylać na sedesem ze szmatką w ręku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pierwsze ujęcie wymiata ( świetny materiał butelek i kulek, co do kulek to mi to bardzie j przypominają do kopania piana i te sprawy ja mam jakieś słoneczka w domu, ale ta umywalka to nie wiem zbytnio jak z niej korzystać na klęczka sumie tego jeszcze nie było. Pozdrawiam dobra robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tą głebią ostrości to wypas:) (muszę to koniecznie wyczaić w PSie jak już nauczę się renderować:D).

 

Co do sikania na płytki z dużą ilością fug - chciałam zauważyć, że większość ludzi (znaczy - mężczyzn) sika z podniesioną deską sedesową, która niejako chroni płytki. Część facetów natomiast sika do pisuarów, ale to tylko ci, którzy mają dobrych projektantów;-)

 

Edit: tylko 2 godziny? Szok jak dla mnie (ja renderuję swoje badziewka średnio w godzinę, ale jest nieporównanie gorzej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maczuga wyluzuj, może jeszcze jest za płytka fuga między kafelkami i fałdki recznika układające sie w kierunku wschodnim a nie zachodnim, szkoda gadać.......przecież to sa kulki z TVMarketu! one sie tak układają i tyle, pozdrowienia dla Deviatora!

 

dobrze godasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy render podoba mi sie, ale ten z widokiem na okno niezbyt do mnie przemawia. Okno jakoś nie pasuje, jak dla mnie troche mało realistyczne w stosunku do reszty. Ale ogolnie fajna praca, chociaż ja dałbym do tak dużej łazienki jasne np. kremowe płytki, ale to kwestia gustu:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiały Świetne a kafelki bajecznie odbijaja światło. Rendery fantastyczny. Łazienka ekstra, podoba mi się patent z podświetlana umywalką...ale to okno szpeci. Ktoś kto zrobił taki ładny materiał na butelke i kuleczki...ze zwykłą szybą na pewno by sobie poradził;) No chyba, że nie chciałeś już dobijaś sceny...i swojego kompa podczas renderingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bl0ndynek

pracka super : ) tak jak większość najlepsze pierwsze ujęcie : )

a ja mam pytanko co do materiału bidetu : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 pytania:

- czym sie wszyscy tak zachwycacie?

- dlaczego ta praca dostala rekomendacje?

 

Z powodu recznie modelowanych i ukladanych kafelkow? innych powodo nie widze. Praca jest bardzo przecietna moim zdaniem, nie ma tu nic nadzwyczajnego. Jakby zostala wrzucona nie do galerii tylko do architektury, to mozna by pogadac, ale jako wizka nie jest nic specjalnego.

 

Konkrety.

 

Co mi sie niepodoba: okno, to co jest za oknem, lustro, ktore jest dla mnie zupelnie nieczytelne (na 1 rzut oka nie wiem co to jest, ale moze mam problemy z oczami). dziwnie wyglada podswietlenie pod wanna, plamy w umywalce, nieciekawa dla mnie kolorystyka i ogolna nuda.

 

na plus: kilka detali, w miare dobre oswietlenie i render (ale nie powala)

 

ok, czuje, ze zaraz zostane tu przez wszystkich zbesztany za ta krytyke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greets

ja sie wyłamię poza wszelkie zachwyty i napisze z czystym sumieniem że mi się niepodoba.

Dlaczego?

- oświetlenie jest strasznie mdłe, brak zdecydowania i kontrastu, ogólnie render wyglądem przypomina rendery ze scanline'a

- kafelki maja ta sama trexture ktora sie powtarza,

- skopiowanie 3x butelek z enigmatycznymi kulkami nastroju nie czyni

- okno - bez komentarza, tak samo jak i tło za oknem...

- lustro, wyglada sztucznie bardzo

- recznik wiszący - bez komentarza.

- czy na cyprze tylko draceny rosną? ;) hihi i to takie olbrzymie :)

- strasznie pusto tam...

- plastikowe butelki z plynami czyszczacymi sa bardziej plastikowe niz powinny ;)

To chyba tyle, najważniejszy mój zarzut to oświetlenie. Reszta to szczegóły które jednak robią swoje.

 

Co mi się podoba

- leżący ręcznik z odciśnietym "czymś" :) fajne

- na ostatnim ujeciu ( i tylko na nim ) podswietlenie pod wanna

 

szkoda ze tak jak mario napisal nie zrobiles nocnego ujecia mogloby wyjsc fajnie...

 

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arch1515,Wielka_Siostra,erwfed,CzAk1 -dzięki

Pr00zak- za nisko jest wiem o tym :-) moj bląd

bl0ndynek - material bidetu bardzo prosty - reflect na 32 i diffuse bialy

Chalek -

1- bo widocznie wizka się komuś podoba

2- patrz punkt 1 , widze że zazdrość cię zżera ,naucz się robić lepsze wizki to może kiedyś twoja będzie rekomendowana

Quadysz - po co mam robić nocną wersje? po to abyś mi napisał za jest za ciemno w scenie i że księzyc w nocy inaczej świeci.

 

najlepiej słuchać uwag i krytyki od kogoś kto lepiej nie potrafi a czepia się wszystkiego i szuka dziur w całym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- bo widocznie wizka się komuś podoba

 

no wlasnie tylko nie wiem dlaczego

 

2- patrz punkt 1 , widze że zazdrość cię zżera ,naucz się robić lepsze wizki to może kiedyś twoja będzie rekomendowana

Quadysz - po co mam robić nocną wersje? po to abyś mi napisał za jest za ciemno w scenie i że księzyc w nocy inaczej świeci.

 

najlepiej słuchać uwag i krytyki od kogoś kto lepiej nie potrafi a czepia się wszystkiego i szuka dziur w całym.

 

zazdrosc? dorosnij.

Jest po prostu w galerii kilka lepszych pracek niz ta i nie wiem dlaczego akurat ta pojawila sie w rekomendacjach, bo jest po prostu nienajlepsza. Postaraj sie przyjmowac krytyke troche inaczej, bo chyba nie wrzucasz tu pracy tylko po to zeby Ci wszyscy smarowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no cóż ja widać szukałem całego w dziurze, jeżeli rozumiesz o co mi chodzi oczywiscie :)

ale do rzeczy: gdybyś zrobil nocna wizke to moze lepiej by ci wyszlo swiatlo, a nie tak jak tu, płasko strasznie...

 

troche nie rozumiem twoich odpowiedzi, na zdjeciach wygladales na starszego :) hehe no ale powaznie to nie powinienes sie tak unosic bo do poziomu chocby maria to ci jeszcze duzo brakuje, także nabierz dystansu i przyjmij rowniez słowa krytyki... i jezeli mam byc szczery to zgadzam sie z chalkiem w zupelnosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no ale powaznie to nie powinienes sie tak unosic bo do poziomu chocby maria to ci jeszcze duzo brakuje, także nabierz dystansu i przyjmij rowniez słowa krytyki... i jezeli mam byc szczery to zgadzam sie z chalkiem w zupelnosci...

 

zaraz sie poskladam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności