Skocz do zawartości

Custom User Title (i ogólna lista zyczeń ;))


_michal

Rekomendowane odpowiedzi

ale jakos mnie calkowicie olał :/

 

Adek jak i zresztą każdy mod ma 150 innych spraw dziennie i nie żyje tylko portalem - wiec ciezko mieć na wszystko oko i pamietac o wszystkich rzeczach - miej to na uwadze następnym razem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To może zrobimy to na zasadzie cos za cos ;) user który np zrobi własny tutek do bazy max3d dostanie taką opcje ;) oczywiscie tutek na poziomie a nie 'jak wstawic czajnik do sceny' wtedy baza by urosła - albo cos na ten wzór, można by pomyśleć. Wtedy lista osób i do Adka. Wiem kto by pierwszego tutka napisał ;)

 

to oddawac punkty za tutki ;] pamietam, mialem 7 ;]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja prponuję inaczej. każdy kto ma więcej niż 70 pkt reputacji dostałby taką mozliwość. wiadomo, że punkty dostaje się nie za pierdoły ale za konkretne rzeczy. wiadomo też, że admin widzi ile kto ma pkt. więc jeśli ktoś ma tyle punktów dostae taką możliwość. z zastrzeżeniem, że zmiana opisu nie może być częśtsza niż raz na 3mce.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja prponuję inaczej. każdy kto ma więcej niż 70 pkt reputacji dostałby taką mozliwość. wiadomo, że punkty dostaje się nie za pierdoły ale za konkretne rzeczy. wiadomo też, że admin widzi ile kto ma pkt. więc jeśli ktoś ma tyle punktów dostae taką możliwość. z zastrzeżeniem, że zmiana opisu nie może być częśtsza niż raz na 3mce.

 

hhahahahahhaa czekaj, pokaze ci za co dostalem negatywa ;]

Za wszechobecny narcyzm...

dalej uwazasz ze reputacja jest ok?

lub co gorsza Heterator

Aerator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Panowie sorki ze odkopuje watek ale nie zagladalem tu baaaardzo dawno temu i jeszcze nigdy sie tak nie ubawilem czytajac topik jak ten Liste zyczen !!! Myslalem ze z krzesla spadne! Naprawde potraficie rozbawic! Teraz jak bede mial zly humor to wiem ze jak przeczytam sobie ten watek to wroci mi od razu!

 

Pozdrawiam wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności