Skocz do zawartości

Scena 3D: Mój pokój (4 ujęcia)


Rekomendowane odpowiedzi

witam

pewnie wiele osób juz zna te prace z działu Wip. w koncu po długich mękach dotarłem do konca. na razie jeden render przedstawiający widok ogólny jak sie wchodzi do pokoju. wkrótce będzie zbliżenie na deskę kreslarską oraz widok na wejscie do pokoju.

 

LINK DO UJĘCIA NA OKNO

 

LINK DO UJĘCIA NA BIURKO

 

LINK DO UJĘCIA NA ŁÓŻKO I WEJŚCIE

 

LINK DO UJĘCIA NA DESKĘ KREŚLARSKĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tomuś - zlewa sie bo krzesło jest neibieskie i panele też. no juz nic na to nie poradze ;)

 

Wielka_Siostra - thx

 

Georgas - jaki słaby sampling?! o czym ty gadasz?! i moze sprecyzuj "render do bani"?

 

tu kolejne ujęcie:

 

Pokoj-biurko.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikSar - a to spryciarz, zauważył :) ale powiem nawet więcej. są 2 takie pary. druga to CD z lewej na półca oraz ta ktora lezy na biurku (ale jest strasznie przepalona i praktycznie nie da sie rozpoznac okładki).

 

JunioR - czarny rulezz, nie? :) choc moja mama na poczatku dosyc sceptycznie odniosła sie do pomysłu zawieszenia czarnych zasłon. żółte refleksy na kompie, to mocno oswietlona szafka na lewo od deski.

 

malik - z tym lisciem tez zauwazylem, ale juz nie chcialo mi sie poprawiac. tex kratki na pewno nie jest rozmyta, moze tylko tak wyglada na renderze.

 

ironteeth - thx

 

marunioms - Godsmack rulezzz. pozostałe CD na polce to RATM "RATM" oraz Korn "Issues". mialem jheszcze w planie wrzucic "Among the living" Antraxu, "Mutter" Rammsteina oraz "Through ashes of empire" Machine Head, ale jakos juz mi sie nie chciało :)

 

Master Kiełbaster - część ziarna to GI, cienie od vraylightów oraz artefakty od brushed metal, a część (ale taki naprawde delikatny) to juz postprodukcja w PSie.

 

http://www.mkk3a.republika.pl/Finished/Pokoj-deska.jpg

http://www.mkk3a.republika.pl/Finished/Pokoj-lozko.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pojechałeś tym szerokim kątem, aż boli. Chyba Ci mówiłem o umieszczaniu kamery za ścinami ? :]

 

Technicznie jest ok, światełko spoko, materiały też dobre, modelki super, trochę ziarnisto. Ale kompozycyjnie mnie absolutnie nie przekonałeś, kadry przypadkowe, przypomina to jakbyś wszedł do pokoju z aparacikiem trzesnął 4 fotki "od niechcenia", nie widać przemyślenia. Takie moje zdanie :]

 

Piozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności