Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Fiat 126p Abarth


Abarth_89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem nowym urzytkownikiem forum.

Od jakiegoś czasu uczę się obsługi programu graficznego 3D Studio Max 5, już pare modeli zrobiłem, ale to głównie z tutków. I teraz chcę zabrać sie za zrobienie Fiata 126p w wersji sportowej Abarth. Będę się wzorował na aucie od pewnego gościa, który miał go nieźle zrobiony :) Tutaj daję oryginalną fotkę tego auta, i zaraz zabieram się powoli za niego :). Pozdrawiam wszystkich i prosze o łaskawość jak coś będzie źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Łaskawosci nie "bendzie" dla takich błedów. Jak chcesz się czymś pochwalić, to proszę, miej dla nas odrobinę szacunku... Sprawdź w słowniku to co napisałeś i zastanów się raz jeszcze za nim cos pokażesz.

 

Stary, jeżeli 89 to twoja data urodzenia, to ja sam nie wiem.. Myślałem że masz 10 lat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh Fiacik to jednak wielkie wyzwanie nie było tu nigdy dobrego modelu i nie bedzie tył malca masz totalnie do kitu , wyssane z rekawa kształty , z przodu troche lepiej ale lampy tragiczne poza tym wybrałes jakies Wiejski tuning do modelowanie zacznij od pieknego fiat 126p face lifting a nie od wiejskich przeróbek tego zasłuzonego auta pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie fiata ale mimo to podoba mi sie ta pracka z lampami cos niest nie tak, slizga sie to po własciwym rozwiazaniu ale troche jeszcze brakuje, przetrenuj to jeszcze doswiadczenia przydadzą się na przyszłosc i kolejne modele

PS

Nie wiem co na to szystko Abarth ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diesel - ThX

 

THE MANYSH TRAFO - stary nie dziw się ze auto ma troszke nie te kształty co powinno mieć, ale to jest pierwsze moje auto w maxie, więc nie oczekuj jakiegoś pięknego wozu, a tuning i tak zostanie i będzie, bo ja jestem maniakiem tuningu :P, a co do kształtów, to Ty hyba w życiu na oczy malucha nie widziałeś

 

damusTo - no lampe trzeba poprawić, i tak ten maluch to jest moje wielkie osiągnięcie w maxie

 

 

NO I DODAJE JUŻ CAŁY MODEL OD PRZODU, ALE BEZ SZYB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności