Skocz do zawartości

Mity i Legendy:"Skarb Piratów"


KoMic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam,

Cruzh3r-->aaa przepraszam zapomnialem odp poprzednio: ], maxy wszystko w maxach, zwyklym poly/mesch(podobno archaiczny), wydaje mi sie ze mam fajna metode na kadluby bo zawsze mi jakos dziwnie sprawnie wychodza, hehe, potem tylko taki mryk z tex i o to jest co widac: ], Maszty hehe moze lepiej zebyscie niewidzieli co tam jest, a wlasciwie co jest a czego nie, hehe szczerze mowiac jest tam kompletna sieka, ladni ema wygladac to co widac, a u gory hehe, porazka liny poprzyczepiane do powietrza itp itd

 

Hmmm tex rozmyte, macie racje, przyjzalem sie dokladnie mapie dif i hmmm nie jest pieknie, mimo tego ze tex jest 2048x2048 to za malo na pokrycie statku zrobilem taki mryk 2x sharpen hehe, wiecej jesli to niepomoze to trzeba bedzi etex zmontowac od nowa

 

texsclw5.jpg

 

i rendery, z 2 wersjami tex czy cos sie zmienilo nie wiem, moze troche

przed i po

007ayh9.jpg

007bwt1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahoj moj odwieczny rywalu :*:),

jak zwykle dobrze Ci idzie, co do ujecia to mi podoba sie 2, jakos bardziej czuje mase statku, co do textur to sporbuj jeszcze ze stara textura zrobic tak ze zmniejszysz wartosc blur dla niej z 1 do 0,5 :) albo faktycznie spartoliles textury i bedziesz musial robic je od nowa :D

 

hoah ! do boju rywalu moj :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh,tez na opzniej, narazie cholerniemi sie niechce z nimi modzic,

 

Pionier-->hehe witaj moj odwieczny rywalu, hehe nawet nie wiesz jak bardzo zaluje ze nie moge Cie pokonac w tej bitwie, hehe, przy najblizszej okazji sprawdze z tym bluerm, ale wydaje mi sie ze jednak bede musial zrobic ja od nowa, bo ten taki maly porownawczy obrazek to jest 1:1, echy sa po prostu za male a przez to rozmyte. Jesli chodzi o ujecie to jednak pozostane przy poniewaz jakos tak najlepiej mi lezy: ]

Ciagle walcze w wrakowaniu mojej lajby, powoli zaczyna brakowac mi pomyslow co jesczze dorzucic i co zrobic, aby jakos to lepiej wygladalo, planuje poswiecic na ten cel jesczze max 2 dni, znaczy sie dzis i jutro zobaczymy, moze mnie cos olsni, chetnie skozystam z waszych pomyslow: ]

pozdro

007dvg8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania-->tia dobry motyw, tez o tym myslalem, hehe

Jak widac malo zrobilem. Poprawione tex(czyt. zrobione od nowa). brak czasu mi doskwiera, a najgorsze ze mamy juz wrzesien a co za tym idzie,..... nie nie szkola, tylko resesja wrzesniowa, aaaa mam kilka egz zostawionych na deser, wiec tepo jest jakie jest, kazdy widzi: ]

pozdro

007eom7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom z tym "nawilzeniem" dolnej partii statku to dobry pomysł, a wiecej nie napisze bo imo wyglada jak najbardziej dobrze ;P A co to jest toto takie białe na froncie? Zwyczajny brak teksturki jak mniemam czy jakaś głebsza filozofia? ;)

 

Ps: ta zielona tafla to bedzie poziom "zanurzenia" tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to meisterstück! 2 rzeczy mi nie pasują- flaga zbyt ładnie zachowana w porównaniu do reszty statku i dziwnie ułożone kotwice... nawet jeśli ten wrak stoi na mieliźnie to kotwice nie ustałyby pionowo (szczególnie ta lewa tak dziko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flaga to tylko beta versja bo ktos sie pytal co to ma byc: ]

a jesli chodzi o pionowa kotwice z lewej strony to ona wisi na haku, na czysm w rodzaju dzwigu bloczkowego ktorym teze kotwice wyciagano z wody, hmmm chociaz do konca nie wiem jak mialo to dzialac, ale jest, hehe i na ktoryms z wczsniejszych obrazkow widac to wyrazniej: ]

pozdrawiam i dziekuje za analize bo dzieki wlasnie takiemu dopatrywaniu sie bledow (w sesie pozytywnym czyli jak sie patrzy i cos w oczy kluje logika) praca ta moze ma szanse wyjsc na ludzi bez baboli : ], thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności