Skocz do zawartości

Scena 3D: Atlantyda - Underwater


Jonasz_Real

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Kreska_

MA-SA-KRA!!! weno wygaś troche pod coolerem bo strasznei dajesz!!! jak cala scena bedzie tak dopracowana jak łuk to ja wymiekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Touch-zgadzam sie, da sie tak strzelac, przyjmujac ze masz luk dobrany w klasie junior do 16tek to nei ma problemu, jak jestes dorosly, duzy chlop to dasz rade i z 30tki w ten sposob (a ten gif co zadales to jednak lipa, koles trzyma majdan palcami)... ale strzelac z zakira to juz sie tak nie da, za to latwo sobie krzywde zrobic, przyjmijmy ze elfka uzywa broni do zabijania a nie do strzelania do celu i musi miec najefektywniesza mozliwa postawe (probujac trzymac strzale z tej strony musisz miec podporke na majdanie, albo odchylic nadgarstek, ten numer nie przechodzi przy ciezkiej broni, nadgarstek nadwyreaza sie tylko raz);

zreszta pies drapal z ktorej strony strzala, wazne zeby uklad byl dynamiczny a lotki z dobrej strony :)

 

ale to jeszcze nei jest najlepsze, JONASZ zgodnie z konceptem psotanowil ustawic te laske TYLEM, narobil sie przy niej jak dziki i zgodnie z konceptem ustawi ja tylem... jest jednak nadzieja ze odbije lustrzanie albo elfke (wiec bedzie przodem) albo scene (i wtedy elfki nie odbije wiec tez bedzie cyckami do nas)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca powalająca, Modele cudo no a zbroia to nie moge wyjść z podziwu.

Jesteś The Best

Tak Dalej.

 

P.S.(ABSOLUTNIE NIE DO PRACY tylko wątek łucznictwa)

Nie wiem czy mogę się odzywać , nowy i zielony jestem.

No cóż najwyzej mnie nie polubicie :(

Na łucznictwo chodziłem półtora roku mieliśmy nawet 50K a przy takiej sile naciągu pamiętasz że Cięciwe Naciąga się do "Brody Nie dalej" możesz odsunąć w bok ale nie do tyłu

82899_3.jpg

-po pierwsze oko, cienciwa, i grot są w jednej lini i korygujesz tylko kąt góra dół.

-jeżeli naciągniesz cięciwe za policzek to możesz go stracić jak i przedramie trzymające łuk

olejnik.jpg

Oczywiscie wszyscy widzieliśmy japońskich łuczników ale to już inna bajka oni mieżą a przed strzałem odchylają głowe bo niekiedy Strzała leży na policzku.

Ja tam bym nie ryzykował.

high res

Archer%20Dressed%20In%20Japan.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, dawno nie zaglądałem do mojego starego wątku, myslałem ze nikt tutaj nie zagląda ;). Atlantyda na pewno ruszy do przodu, póki co pracuję nad nową bitwą...zapraszam tam. don't worry chłopaki...ale dzięki za pamięc.

Chris_3d > jak najbardziej twoje wskazówki bardzo mi pomogły...teraz wiem co poprawic :) Thank

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o poprawianie czego kolwiek w Twojej jak dla mnie doskonałej pracy.

Po prostu tak w kwestji wyjaśnienia iż w tym przypadku nie ma jednego sposobu na trzymanie łuku i naciągania cięciwy zależy od formy ale za brode to raczej tylko Kyudo a to bardziej jak TaiChi.(robienie krzywdy ze spokojnym duchem :D )

Jeżeli chcesz coś poprawiać to tu masz wymiary i kąty i wogóle

Trzymanie łuku ref:)

A co do mieżenia to nie patrzy się na grot Bo to zawsze będzie błąd,

ponieważ strzała przecina linię wzroku pod kątem .

Tz musiałbyś trzymać koniec strzały przed okiem .

Nie wiem czy zauważyłeś na tych referkach iż wszyscy patrzą się przed "siebie",

a raczej na celownik(czerwony sznurek na bambusowym łuku)

podniesiony od miejsca gdzie leży strzała dokładnie o tyle o ile jest wyżej oko od brody.

Teraz jak patrzysz na ten celownik tor strzały jest równoległy.

 

Dzięki

Mam nadzieję iż zasłużyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności