Skocz do zawartości

II Zlot Max3d.pl W Gdańsku


Shogun 3D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 258
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tweety użyj tajnej listy kontaktów z Wrocka i okolic i obadaj kto pojedzie napewno. Masz pecha, ostatnio pokazałeś że jesteś perfekcyjnym organizatorem. Co do transportu to nie jestem pewien czy autem bedzie mi sie chciało (zobaczymy) bo dwa dni wczesniej wracam ze Świnoujścia. Z drugiej strony autem można by w piątek rano wystartować ?......może, morze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, chłopaki, w tym terminie to ja będę balował z ukochaną i oblewal jej urodziny 600 kilosów od was...

 

Skoro ekipa z Wrocka ma się pojawić w ostatni weekend sierpnia, to faktycznie zlot najlepiej przełożyć na ten termin, natomiast jak ktoś ma na tyle blisko, by być tu w najbliższy weekend, to niech da znać, wówczas zrobimy spotkanie u Thorgala w mniejszym gronie.

Zagęszczenie częstotliwości spotykania sie jak na razie nikomu z nas nie zaszkodziło, a wręcz jest wskazane. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra chlopaki, juz wiem dokladnie kiedy wiekszosc przyjechac moze..

i powiem wam ze to nawet lepiej... bo okazuje sie ze moj remoncik bedzie trwal do piatku i bylby maly problem z impreska w ten weekend...

tak wiec najlepiej przelozyc caly zlot na ten termin. 26-27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tym terminie niestety nie będzie, ale nie martwcie się o mnie - będę w dobrych rękach... :)

Kuciel, szkoda, ze sie nie spotkamy na zlocie, ale będe w Warszawie od 18-go do 22-go i w tym terminie możemy sie spotkać.

A tak przy okazji: nadal mam Twój nożyk modelarski... Tak, ten sam, o którym mi przypominałeś, żebym nie zapomnial Ci go oddać po zlocie.

Caly czas pamiętam...! :)

Tweety; im szybciej zorganizujesz kolejny zlot we Wrocku na jesieni, tym szybciej w końcu Cię poznam... Zreztą cała ekipę z Wrocka również. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowr: wez spiwor i juz (przeczytaj caly watek)

 

btw: wezme laptopa wiec mozna brac swoje projekty, z tym ze mam max 6 ;/

ale tak czy tak, co macie to bierzcie na plyty cd, pochwalny sie wszyscy miedzy soba

 

thorgal: bedziesz miec tam jakis tv, albo chociaz jakas wieze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thorgal: bedziesz miec tam jakis tv, albo chociaz jakas wieze?

illy zmartwie cie..

 

Tylko kompa i kiepskawe glosniczki :D:D

 

heh noceg jakis macie??? bo w trojmiescie masakra z noclegami kumpela wlasnie dzwonila ze nic nie ma :)

tak, jest nocleg. tylko przydaly by sie spiworki i karimatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóś Was tam dużo inaczej na tym wybrzeżu. Jednak stolicą grafiki 3D jest Wrocław. Nie bójcie się dziateczki i zapisujcie się. Jak dziesięciu ma jechać na spotkanie jednego to zapłaćmy thorgalowi za bilet i niech do nas przybywa.

Czy ma ktoś moc przesortowac baze użytkowników po miejscu zamieszkania - zobaczylibyśmy ilu Was jest w tym rejonie i wysłąli do nich PM.

 

tak sobie przynudzam.

 

Ps. Ja pewnie tez laptoka wezmę, to już tradycyjny zlotowy laptok, możemy na nim kluczami wydrapać swoje nicki i logo zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kompa i kiepskawe glosniczki
Bym zwiozl mojego boomboxa ale bez samochodu nie wyruszam ;/

Ps. Ja pewnie tez laptoka wezmę, to już tradycyjny zlotowy laptok, możemy na nim kluczami wydrapać swoje nicki i logo zlotu.
Oferuje nalepke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to akurat, a po fakcie zwieziemy tylko boombox na suchanino skad juz odbiore sobie w wolnym czasie :)

 

powoli zaczynam niemoznosc doczekania sie ;p

 

fajnie jakby byl projektor albo duzy tv, mozna by jakies cos porobic :)

 

wezme hub'a moze pogramy w cos przez siec (cs czy cos)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra niech Was tak pierun siarczysty rabnie!

 

JADE! Hoo!

 

Pojawiam sie w piatek, 25 sierpnia AD 2006, na dworcu PKS ok. godz 18-19.

 

Cieszycie sie mordeczki?

 

Prosilbym o napisanie co koniecznie trzeba wziac - spiwory, mlode dziewczyny, jakies kubki {Gorace Kubki nawet}, czajniki, wiertarki, mlode dziewczyny, alkohol, jedzenie, mlode dziewczyny?

 

Dopisac mnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a linuxa bedziecie instalowac?

nei, nie mam zadnego softu vj;skiego pod lina

illuś nie ciesz sie tak zbytnio, bo Cie schlam i bedziesz zygal ;] - wtedy tez sie bedziesz cieszyl?
gadaj z thorgalem. najwyzej nas na balkon wyrzuci. poki co cielpo jeszcze jest :D

 

Thorga: wpadasz? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadaj z thorgalem. najwyzej nas na balkon wyrzuci. poki co cielpo jeszcze jest :D

 

moze i was wyzuce na ten balkon, ale sobie nie powisicie, bo balkon mam zabudowany! :eek::eek:

 

Prosilbym o napisanie co koniecznie trzeba wziac - spiwory, mlode dziewczyny, jakies kubki {Gorace Kubki nawet}, czajniki, wiertarki, mlode dziewczyny, alkohol, jedzenie, mlode dziewczyny?

Dopisac mnie!

spiwory, mlode dziewczyny, jakies kubki {Gorace Kubki nawet}, czajniki, wiertarki, mlode dziewczyny, alkohol, jedzenie, mlode dziewczyny?

 

no i do tego karimatka by sie przydala, albo cosik podobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no chyba zoltar obowiazkowo, chociaz ja bym wolal painballa.. a adres? przeciez spotkanie jest za 2 tygodnie.. jeszcze zdazymy z adresem, a lista? hmmm 1 strona, tylko nie wiem czy jest aktualizowana

 

 

PS. Shogunie zmien moze tekst "najbliższy weekend" bo ludzie sie mylą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności