Skocz do zawartości

II Zlot Max3d.pl W Gdańsku


Shogun 3D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 258
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bu hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah hahahahahahahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

No ladnie! Bawiliscie sie beze mnie!?

 

Ja niestety nie moglem byc tym razem na zlocie 3miejskim, bo ocean i pare ladnych tysiecy kilometrow mnie nadal dzieli ale ciesze sie ze bawiliscie sie super. Mogliscie po zwiedzac nasze przecudowne wybrzeze no ale widze ze woda w morzu to za ciepla nie mielscie. Powinno byc tak ze morze cieple, piwko zimne i pewnie tylko to jedno wam wypalilo?

 

Zdjecia sa zajefajne ale najbardziej mi sie podoba fotka nielota swiezo po drzemce! buha ha ha

 

pozdrawiam wszystkich ktorzy byli na zlocie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności