Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Camaro 1969


Bruneq

Rekomendowane odpowiedzi

zeby nie bylo ze sciagam z DamusTo....to ten samochodzik chcialem robic juz wczesniej i zaczolem go nawet....ale natłok obowiazków spowodowal ze trzeba bylo sobie go odpuscic!!

 

To moje 1sze auto...nigdy dziadowstwa nei robilem a chce! tak wiec moze ktos mnie bedize prowadzil??:> :>:> :D

 

pooki co mam takie bydle zasiatkowane... wQrzaja mnie blueprinty bo na topie dach jest węższy niz na right'cie!;\ :|

moje wypocinki:

 

screencamarlx2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

OK uznaje twoje pierszeństwo ;) oczywiscie nie pomine tej fury ale i chwile potrwa nim zabiore sie za serię camaro. No co do printów to sie nie dziw to zestawienie fotek, nie przinty więc sa wzbogacone o perspektywe i dystorsje obiektywu nie ma takiej siły na globie żeby sie zgodziły, no moze po za Ps ale tez trzeba by sie natrudzic, na razie mało ale działaj działaj z chęcią bede tu zagladał. Brak blueprintów w przypadku miesniaków z usa to zasadniczy problem, moze znajdzie sie ktos kto to zmieni, ale puki co zaciskamy zeby i referki referki referki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien sie jeszze nie skonczyl....a moja bryłka zaczyna przypominac bryke!!:) z Camaro jest jeszcze goopio ze ma ta maske taka dziwna i ten szlaczek na drzwiach!!:\

 

Perspektywa Sux!! nie wiem komu ufac...top czy front!:)

 

UWAGA: pytanie do Samochodowych wyjadaczy:

Co radzicie? drzwi/szyby/maska robic jako osobny element czy wszystko razem?? HELP!:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ufaj nikomu :p rób na wyczycie tzn. jak coś zrobisz to zobacz jak to wygląda w perspektywie i przyrównaj "na oko" do referek

 

te części oddzielaj poprzez detach to element, też można je ukrywać z poziomu edycji poly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otoz sprawa jest taka ze mozesz sie troche pogubic jak bedziesz zageszczal ta bryle... Najlepiej rozciagnac sobie powierzchnie - na zasadzie tworzenia w Rhino - i ja rozcinac i uzupelniac braki itp. Aaa i najlepiej wylaczyc sobie Mirrora bo tylko zzera pamiec ;) Zrob sobie np powierzchnie dachu, pozniej boku a pozniej powierzchnie laczaca dach z bokiem - zeby zachowac plynne przejscia. Qrcze nie wiem jak to inaczej wytlumaczyc... ;P Ale ja tak robie i daje to pozytywne efekty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nada sie!! chociaz to jest po lekkim update'cie to niektore elementy sa bez zmian!:) :*

 

 

edit: Jeszce cos....w modelu malucha ponizej widze ze jest od choleey troojkatów!!! Sttaram sie jak nie wiem unikac dziadowstwa! ale jak nie bede mial mozliwosci to moge chama zrobic?!:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci ze jest OK... Nie wiem co bedziesz robil dalej, ale na razie uznaje ze jest poprawnie. Z tego co zauwazylem to masz w niektorych miejscach nie polaczone vertexy i ci burza siatke przy MS. Zrobmy to tak... Zagescisz to barziej i bedziemy myslec co i jak :) Poki co jest tego za malo... Ale pamietaj zeby sie nie spieszyc - bo poprawianie linii auta przy wymodelowanych bajerach nie jest ciekawe... :/ Dobra to czekam na updejty... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jeśli chcesz żebyśmi pisali cos więcej - to moze dorzuć materiału do komentowania :p Cccooooooooooooooo ?

Co do maski hm ...

... cos mi sie wydaje że albo to za mało wystaje albo powinno mieć bardziej pochylone krawędzie boczne bo jakos mi tak dziko wyglada ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jeśli chcesz żebyśmi pisali cos więcej - to moze dorzuć materiału do komentowania :p Cccooooooooooooooo ?

Co do maski hm ...

... cos mi sie wydaje że albo to za mało wystaje albo powinno mieć bardziej pochylone krawędzie boczne bo jakos mi tak dziko wyglada ...

 

echeheeheh.....dam wiecej jak sie uporam z paroma krzywiznami!!:) chociaz dzisiaj troche juz popoprawialem!!:) no wlasnie ci powiem ze z tąmaska to dziwnie...... na jednych jest podobna na innych wieksza a na innych wieksza a pobokach w masce są głębienia!! pozatym ta wysokoscmaski pasuje mi do bluesprintsa!:)

 

edit: ehehhehehe godzina 2:00 i 200 post!! to jakis znak!! tylko jaki?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza na rogu zderzaka,

tak o tym wiem...zreszta to chyba nie zderzak...i jeszzce tego nie ruszalem!:)

ale na całym boku też widać niepokojące cienie

taaaaak...to są urwisy z ktorymi nie moge sobie dac rady!! probowalem przez skalowanie..ale to chyba juz za poozno na takie elementy! ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co napisze rozmawialiśmy o tym na gg...

Zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak, zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca wre...jednak dzisiaj a nie jutro!:P http://img398.imageshack.us/img398/2276/camaroscreenid6.jpg

 

a tu macie jeszce inne widoczki!:)

 

http://img398.imageshack.us/img398/3456/camaroscreen2fe5.jpg

 

 

narazie nie zwracamy uwagi na te dolne zderzaki...bo są w fazie robienia!

 

wwwwrrrrr....wrrr.....mmax mi wywala jak wchodze do material Editora!;\....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcez nei swietny bo gdzieniegdzie krzywo...:P

 

jak masz lekko zageszzconą siatke to zaznaczas poligony ktore maja byc maska i je detaczujesz do obiektu i sie nie bawisz a drzwi..hmm...przy wyrownaniu i przemodelowanu boku ustawiasz sobie vertexy tak jak idize wyciecie....traktujesz te edge chamferem i robisz extrude! a sposobow jest tyle co urzytkownikow maxa!:P poogladaj tutki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności