Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Camaro 1969


Bruneq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tu gdzies na forum kiedys znalazlem darmowe materialy do Wryja...m.in VrayCarPaint .....nie chcialo mi sie walczyc bo bardziej chodzilo mi o chromik niz o lakier!! tak wiec lakierem jak juz powiedzialem nie przejmowac sie...bo bedize tam texturka ..ale to moja slodka tajemnica jest jak calosc bedize wygladac!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty Damus.....shader to bedzie czesc ostatnia!! jeszcze musze pare rzeczy podorabiac i popoprawiac...ale czas bedzie od poniedzialku!:) Teraz Kobiete mam na glowie to jeszcze gorzej z czasem!:)ale jeszcze trzeba zrobic pierdółki takie jak migacze, przedni emblemacik, wycieraczki, antenka!;) i takie małe wykończenia wkoło wotu i przedniej szyby!!O...I spojler!!

 

a lakeir to chce dac cos w tym stylu http://www.du.edu/~jowalsh/camaro%2069.jpg tylko ze bedą złote paski no i chce podpisik walnąc na przodzie!:) bedize sweet!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17510mc9.th.jpg

 

w sumie nie wiem po co ten kurz z watku zdejmuje! no ale...

renderowalem to przez 3h...poczym komp mi sie zresetowal!tylko tyle zostalo!!

 

 

zrobilem pare bledow w texturowaniu..poprawie pozniej!:P bo komp mi nie daje rady przy calosci juz

 

 

 

BTW: Kto da mi jakiegos cynka jak zrobic ladne sszyby w VRAY'u? bo Qtwicy dostane!

 

Edit: Damus...Use Your Imagination!:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie nie jęcz trzeba w zyciu twardziochem byc nie mięciochem.

Jak to ci nikt nie chce pomóc ??

No wlepiłes render lusterka z komentarzem gotowym to co sie spodziewasz ?

Wszyscy czekają na dalej i więcej od i tyle ;)

masz cos nowego czy nie ?

Napisane przepalone gdzie poprawka ?

Przeciez wiesz że to znaczy iz suma swiateł jest ciut za duża i trzeba jedno lub ileś tam w zaleznosci od oczekiwanego efektu osłabić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zamordduje!:) ...a nikt nie chce pomoc w innym wątku!:P:P:P

 

no ale dobra....mam cos dla ciebei!:)

fsdfsdftq9.th.jpg

 

niestety...teraz na a chwile musze zawiesic prace nad tym....chociaz pozostalo neiwiele! tylne swiatlo ...texturka oponek i pare doslownie malutkich detali! ale wroce bo za duzo pracy włozylem w to auto .....tyle ze po licencjacie!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...niezly temat - muscle car'y rzadza :) ale nie mow ze nikt nie chce tobie pomoc- masz necik to masz googla -jak masz googla to masz wielgachny zasob referek do modelu- nie pokazuj jako referki jakiegos samochodziku z metalu czy tez plastiku w skali 1/24 (?) kiedy mozesz poogladac fotki orginalu -pierwsza z brzegu zamieszczam i od razu widac ze cos nie gra - poogladaj w ten sposob twoj model z kazdej strony to z pewnoscia sam wychwycisz miejsca do poprawek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jasne- po prostu z "tylka" sa te skrooty- pisz zatem jasno bo nie kazdy akurat ma ochote sprawdzac kazdy odnosnik i stad mozliwosc jego opisania- u ciebie "stoi" "camaro" i nizej "watek w ktorym nikt nie chce mi pomoc" wybacz ale to ty wprowadziles zamieszanie :P (pomimo znaczkow typu srednik) i moglbym odparowac ze "pisanie nie jest polakow mocna strona" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności