Skocz do zawartości

Model 3D: Silnik Stirlinga HB13-A02 "Little Bonsai"


Pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po mojej długiej nieobecności. Mam wam do pokazania model silnika Stirlinga HB13-A02 "Little Bonsai" nad którym obecnie pracuje. Jest to praca na zlecenie. W planach jest jeszcze animacja tegoż cacka :). Czekam na wasze komenatrze.

 

HB13.jpg

 

Stirling_HB13-A02_Little_Bonsai_001.jpg

 

Stirling_HB13-A02_Little_Bonsai_002.jpg

 

Stirling_HB13-A02_Little_Bonsai_003.jpg

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

myślę że wart tych pieniędzy , choć z bliska wyczuwa się quality dopiero. Widziałem na Discovery z 2a dni temu to i zapragnąłem dowiedzieć się czegoś wiecej o całym silnikui oto TRACH ! , okazuje się, że nawet jest na forum ;) Dzięki Pilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że dostałem silnik do domu żeby go wymodelować i nie znam jego szczegółowych danych technicznych. To jest silnik Stirlinga zasilany świeczką więc przypuszczam że dużej mocy nie ma - moge Ci tlyko powiedzieć że świeczka na "pełnym baku" pali sie pół godizny - tyle wiem z instrukcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ta full profeska?

a model jak narazie kiszka

To zes chlopie mu c&c zasadzil...Lukasz_S cieszymy sie ze zauwazyles ze to jest zdjecie i nas poinformowales :D... Mogles sobie podarowac hard comentsa na poczatek chlop dopiero zaczol.. Pilot jak narazie idzie ci dobrze zobaczymy jaki bedzie finalny efekt. Wtedy porownamy zdjecie z twoim renderkiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NukeDMAn

no, ladnie ci idzie ten moj stirling :) przypomina mi beczulke z miodem i lyzka :D oby tak dalej... wyrzuc gierki i modeluj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności