Jump to content
Sign in to follow this  
KAIN

max3d.pl nie działa:(

Recommended Posts

Pisze w imieniu loozack\'a który ma problemy z wejsciem na strone max3d.pl i na forum. Po prostu mu nie działa. Czy mozna mu jakos pomóc i po której stronie jest wina?? U mnie max3d.pl na 10 właczeń wchodzi najwyzej 4 razy a na forum to juz nie mówie:( HELP!!;(

pozdro

KAIN

Witam,

Pisze z uczelni. Ja też z domu od piątku nie mogłem się połączyć. Cóż. Bardzo mnie to irytuje ,ale co zrobić. Miejmy nadzieję ,że TPSA upora się dziś z problemami. Proszę. Dajcie znać czy już u Was chodzi strona!

a nie chodziła u Ciebie?

U niektórych działała ... ciągle w kilku miejscach w Polsce nie chodzi :(

od tej duzej awari nie wyswietla sie grafika w niektorych dzialach, niektore strony sie nie laduja, niektore laduja sie puste, niektore wcale no i chodzi to o wieeeele wolniej niz kiedys:-( a posty edytuja sie raz na 5

Co do pretkosci to sie zgadzam chodzi brdzo wolno :( Ale cuz da sie wytrzymać;)

pozdro

KAIN

U mnie wszystko się ładuje szybko i wpełni (chyba nawet szybciej niż zazwyczaj:))

Dzisiaj przez 4h nie mogłem prakrtcznie wchodzić na max3d.pl i forum:(

pozdro

KAIN

hmm... nie byl to raczej problem serwera Gry-Online.pl. Moze cos na Twoich laczach?

U mnie caly dzien smiga, wiec to nie moze byc wina serwera. Przyjrzyj sie raczej swojemu laczu.

Originally posted by Adek

hmm... nie byl to raczej problem serwera Gry-Online.pl. Moze cos na Twoich laczach?

Tak prawdopodobne jak i nieprawdopodobne...;) (ktos to rozumie bo ja nie;))

Mam DSL 512 rozdzielone na 5 osób, praktycznie wiara nic nie sciąga z netu i mam cały czas dobra predkość, stronki smigały a tymczasem max3d.pl i gry-online.pl jakoś nie chciały wchodzić itp. Zaznaczam że kumpel na neo+ miał ten sam problem:( z powyzszymi stronami...:(

pozdro

KAIN

może znowu tepsa dała ciała? Ale chyba nie ... po oglądalności mogę powiedzieć ,że stronka jak najbardziej działała wszędzie. Zazwyczaj kiedy stronka pada odbija się to na oglądalności tymczasem jest naprawde dobrze.

Może było na jakieś 10min jak tepsa coś kombinowała?

Ważne ,że już chodzi :)

Ja mam neo+ i dziala od dluzszego czasu. Ale z innego miasta, wiec pewnie te neostrady nie maja ze soba wiele wspolnego..

Świete słowa \"Ważne ,że już chodzi :)\";) Będe musiał chyba sie przyzwyczaić... :]

pozdro

KAIN

Jakoś mimo że to tpsa to nie nażekam na tą neostrade, naprawde wspaniale mi chodzi, ale jednak forum mi się sypie.

Teraz jest ok, ale ciekawe jak długo, słyszałem że zmieniali urządzenia polpaku tylko czy oni to skończyli ??