Skocz do zawartości

[architektura] kamienica


SWRSC

Rekomendowane odpowiedzi

Hejos!

Tym razem mam do zaprezentowania kamienice, choć trodno to nazwać aktualnie kamienicą - po prostu bedzie budowana w miejscu starej. Projekt jeszcze w fazie konceptu, mieliśmy troszke wolnej ręki w modelu górnej części.

Model - Cwieq

render, post - ja

 

kamienica01uv9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

model materialy i swiatlo ladne

za to ludzie cholernie nieproporcjonalni. no chyba ze plotek ma z 1.8m a pan z tylu tak ze 2.30m;) no i cienie im troche "poodlatywaly";)

no i mogles sie pozbyc trzecich zbiegow, byloby przyjemniej imho:)

od strony architektonicznej sie nie wypowiadam bo to nie moja dzialka..

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemnie wygląda, nie kumam tego gąsiory dajesz a dach z blachy tytanowej na rąb hehehe trzymaj się jednego! Miły render, fajny nois to w psie?! Ale tych ludzi to z reguły zawszę wrzucisz i wyglądają tak zje…zje nie fajnie, że psuje cały efekt no a rury spustowe to gdzie?!:) Mocno oszukane no i barierki głównego ogrodzenia coś nie w skali, mi to wygląda na skopiowanie barierek balkonowych (te balkonowe są za bardzo ordynarne, bardziej delikatniejsze bym polecał nie takie masyw) i przeskalowanie, to twój projekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!Swiatlo i kolory fajne-zyjace.Co mi nie pasuje to to, ze gzymsy wienczace dach w sianach szczytowych sa mniejszej grubosci niz te u podstawy dachu, przez co ma sie wrazenie iz jest on bardzo cieniutki. Kolor dachu ok, ale tak jak wyzej, zle dobrane materialy. Przyporka naroznikowa taka jakas nijaka. Do czego sie przyczepie to ogrodzenie z pretow zbyt poteznej srednicy i za prostych slupow. Ludziki sa be i szkoda ze budynek uciety z prawej strony. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności