Skocz do zawartości

logo - pomysły 'Irish Inns Hotel'


boba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pierwsze dwa najlepsze. moze w tym drugim sprobowac to wyjustowac blokowo a nie do lewej tylko? albo np. zamknac to w bloku laczac "h" ze slowa irish i "l" ze slowa hotel, mysle ze dalo by to fajny efekt. a moze polaczyc te luki z pierwszego i liternictwo z drugiego?

 

fajnie ze ktos wreszcie jakies sensowne logo tu pokazuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeci jest naladniejszy choc bardziej kojarzy mi sie z kiblem niz hotelem ;) pozostaje pierwszy. mam jednak dziwne wrazenie ze odstepy miedzy poszczegolnymi wyrazami oraz miedzy napisem a tecza sa rozne. wywalilbym ten maly napis ale pewnie musi byc. troche rozbija calosc. no i moze tecza kolorowa :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@merv_ - a dalczego kolorki nie fajne? złoty kolor=przepych, bogactow itepe ; )

 

@kengi - dzieki za slowa pochawaly ; )

na wszystko mialem troche ponda 2h potem z braku laku loga klikalem w acad lt brr i na sam doslownie koniec dosiadlem sie na fotoszopa! dlatego bylo mi ciezko z tym 2gim pomyslem zeby to ladnie pojustowac :/

a co do dlaszych eksperymentow z ta propozycja nr 2 to juz za pozno, chyba ze dla samego siebie sie pobawie.. bo faktycznie mozna z tego jeszcze wydusic co nie co.. bo dzis sie dowiedzialem ze wybrali logo z ksiezycem, tyle ze bedzie niebieskie tylko ...zielone. W sumie to chyba nawet i lepiej ze zielone bo to w koncu kolor 'zielonej wyspy' ;)

 

@kome

trzeci jest naladniejszy choc bardziej kojarzy mi sie z kiblem niz hotelem ;)
hmm ..z kiblem? to juz mi sie szybciej z Turcją by skojarzyło hehe ale kiblem? moze przez kolor? ..no niewazne juz bo i tek bedzie zielone ; )

 

@chveti font to jeden ze Swiss'ów nie pamietam który teraz bo to nie ten komputer.. z zawężonymi nieco odstępami między literkami

 

 

 

 

a co do Waszych komentarzy - b. dziekuje..

 

widac ze tyle ilu forumowiczow tyle roznych wyborow ;) hehe

 

mi osobiscie podoba sie najbardziej 2gie i 4-5te ; )

 

pozdrawiam, boba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo miki man.

mi sie najbardziej podoba nr 2, z małymi uwagami ;)

- kernig bym zwiekszył w pierwszych dwóch wersach, tak żeby z całości zrobił sie jeden zwarty blok, bo ta "dziura" z prawej z góry osłabia siłe prostoty.

no i nie widze sensu łączenia "n" i "t" - przyznaj się że poleciałeś na bajer ;)

 

nr 4 byłby dobry np dla schroniska młodzieżowego czy coś, skojarzenia mam raczej "tanio i przytulnie" niż hotelowo, forma obła wieć miekka i kojarzy się z agroturystyką, wiesz, mały drewniny domek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nie widze sensu łączenia "n" i "t" - przyznaj się że poleciałeś na bajer ;)

 

ehm - tak na prawde to był przypadek ; D

 

nr 4 byłby dobry np dla schroniska młodzieżowego czy coś, skojarzenia mam raczej "tanio i przytulnie" niż hotelowo, forma obła wieć miekka i kojarzy się z agroturystyką, wiesz, mały drewniny domek ;)

 

haha nie wspomniałem ze ten hotel to taki 'hostel' prawie - szybko i tanio na jedna nockę dla turystów głównie ; )

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...yyy... tylko drugie się jakoś kwalifikuje. Reszta do kosza, a szczególnie księżyce. Mówisz złoty, a robisz sraczkowaty;) Złoty wyglądałby dobrze, gdyby był z jakimś rozbłyskiem. Próbuj dalej, chyba że klient zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...yyy... tylko drugie się jakoś kwalifikuje. Reszta do kosza, a szczególnie księżyce. Mówisz złoty, a robisz sraczkowaty;) Złoty wyglądałby dobrze, gdyby był z jakimś rozbłyskiem. Próbuj dalej, chyba że klient zadowolony.

 

1. klient zadowolony

2. z rozbłyskiem? sraczkowate? a jak niby w palecie rgb 'oddac' kolor złoty? bo moze czegos nie wiem.. po to pisze sie obok loga skladowe w cmyk'u i ew kolory spot'owe zeby w druku wyszło złote.. a na czas pokazywania samego konceptu mysle ze sraczkowaty wystarcza ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności