Skocz do zawartości

Nowa era. Szkice koncepcyjne.


Lacedemon

Rekomendowane odpowiedzi

nie podchodzi mi jakos ta lapka- za duzo drobnych elementow- jakies zylki, drobniutkie blaszki, nie widac jakby ona miala dzialac- w jaki sposob sie zgina w "łokciu"? Dodaj moze jakies układy hydrauliczne czy cus...

 

Ale za to napoleonki Twoje powalaja:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Lacedemon, te "obrazki z nowej ery" są moim zdaniem duuużo słabsze od twoich świetnych prac "ze starej ery". Ta ostatnia łapa jest już całkowicie kiepska :] ale patrząc na Twoje malunki z drugiego wątku to jestem pewien, że w tych też na pewno dojdziesz do odpowiedniego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ciężko bez referek w 2D ustawić światła. ( Mój mózg nie jest w stanie tego obliczyć.) Czy macie może jakiś patent na ten zabieg, aby wyglądało to realnie? THX za uwagi "ira" dy. Nie oszczędzajcie mnie. Nikt nie jest doskonały, ale wszyscy chcemy, choć to walka jest, była i będzie skazana na klęskę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - polecam koprocesor przysadkowy - taki maly implancik ktory pozwala twojemu mozgowi na szybkie wyliczanie sciezek i interferencji fotonow :P

 

A powaznie to odstaw calkiem referki na jakis czas - to zaczniesz korzystac bardziej z pamieci i wyczucia niz z tego co masz na fotce obok. Ja naprzyklad nie uzywam referek prawie wcale (glownie dlatego ze nie chce mi sie szukac ale to szczegol :P) I wiem ze moim pracom daleko od fotorealizmu ale czasami nawet zadowolony jestem jak wychodza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lacedemon przez Twoje pracki popadłem w depresję i to nie jesienną...:( .

Prace pierwsza klasa, kapitalna technika a w dodatku są niezwykle inspirujące.

A co do wątku związanego z softem, to definitywnie polecam Paintera, gdyż prackom które z niego wychodzą zdecydownanie bliżej do rzeczywistych dzieł,a poza tym mam wrażenie,że Painter znacznie skraca czas pracy i wogóle ma to magiczne coś,czego nie ma PS :) .Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lace - w tym momencie wyższość mają programy 3D ;), gdzie to wsio idzie programowo, ;) i wszycho na procek idzie w Dual Mode.

 

A jak chcecie komuś te szpilki oddać to ja na królika startuje, ponoć akupunktura na stawy dobrze robi . . . ;)

 

Pozdrawiam

i życzę wytrwałości w obliczeniach :] Kątów: padamia i odbicia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Painter dobry program, ale mi brakuje tej "cyfrowej natury" Photoshopa - kiedy chcę oderwania od kompa, to wyciągam farby. żaden corel ich nie zastąpi (póki się nie ma powyżej 1 GB ramu :>)

 

painter na szczęście nie jest przegięty w stronę paranoi ArtRage. zresztą, to na nim zaczynałem ćwiczyć CG - brak "digitalnych" pędzli i normalne narzędzia do rozmywania wymusiły nauczenie się pewnych rzeczy, i dobrze

 

polecam jednak Photoshopa, bo widzę, że używasz go bez przeszkód - w poprzednim wątku widać naturalność prac, pomimo "szopa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx. Lukanus. Tyle, że ja jeszcze dobrze Pesa nie znam, ale szykuję się powoli na Paintera, może faktycznie lepiej się w nim będę czuł. MCMiriam, złapałeś mnie na moim kompleksie. Ja w 3D jestem noga:( Może z czasem się coś ruszy :) Hah! Avenger. ...naturalność mogła wynikać z braku wiedzy o jego możliwościach. Im bardziej stosuję jego myczki i efekciki, tym bardziej uciekam od naturalności. PS jest zdradliwy pod tym względem i łatwo się utopić w jego bajerach. Pozdrowionka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności