Jump to content

Darmowy program do tworzenia ludzi 3d wraz z ubraniami


Guest nadro

Recommended Posts

Witam wszystkich Forumowiczów !!!

Mam jedno bardzo ważne pytanie. Czy istnieje jakiś dormowy program do tworzenia ubrań w 3d a najlepiej ludzi wraz z ubraniami (efekt stworzonego objektu ma być pokroju modeli z Doom 3 lub lepsze). Chodzi mi o coś podobnego do Poser'a (wiem, że była promocja ale już się niestety skończyła icon_sad.gif ). Jeśli znacie takie programy to bardzo prosiłbym Was o ich nazwy i ewentualne linki skąd mogę je pobrać. Niestety niemam zbyt aż tyle kasy żeby kupić jakiś płatny pakiet i staram się opierać na tych z licencją freeware. Bardzo proszę Was o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ja nigdy o takim sofcie nie słyszałem, natomiast Poser to jest program bardzo ograniczony. Tak naprawde tylko wiodące programy 3D takie, jak max, Lightwave, Maya, Cinema 4D, XSI mają możliwośc pełnego tworzenia i edytowania modeli, a także kontroli nad kazdym elementem sceny. Co do ciuchów, to wspomniane programy mają wbudowane bądź dodane jako plug specjalne systemy symulacji tkanin, ale i tak stworzenie czegoś z sensem nigdy nie jest możliwe ot - tak, na pstryk.

Link to comment
Share on other sites

jest pewien program do robienia modeli człowieka. w pełni parametryczny, w obecnej fazie nie uwzglednia tekstur, wlosów, ubrań it jedny m słowem brak dodatków. nazywa sie makeHuman i jest darmowy. nie pamietam czy freeware czy opensource. poszukaj na necie.

Link to comment
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy