Skocz do zawartości

wielkie genetyczne badanie. Genetronik Corp


polka dot

agrest i cynamon  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. agrest i cynamon

    • lubisz lub nie lubisz obu
      33
    • lubisz jedno nie lubiąc drugiego
      16


Rekomendowane odpowiedzi

hi :) pośredniczę w przeprowadzaniu pewnego ważnego testu i proszę o pomoc. po zakończeniu usunę wątek.

 

rozchodzi się o to, czy lubicie cynamon i agrest. albo lubicie lub nie lubicie obu, albo lubicie jedno nie lubiąc drugiego. proste :D

 

bardzo proszę o udzielanie odpowiedzi zgodnych z prawdą. osoby które pytałem o to na gg proszone są o nie branie głosu w ankiecie.

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

kome: ja nie, ale skoro robisz ankiete, to ankietowany ma prawo byc poinformowany o celu badania i jego przebiegu, nie napisales tego

 

w nazwie tematu pojawia sie nazwa z kawalka steropianu ktory miales na glowie w innym watku

 

ankiety w celach naukowych, zawodowych, marketingowych z reguly nie sa mile widziane na zadnym forum

 

a do tego masz zle opisana ankiete w porownaniu do opcji ankiety

 

to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozmy ze polowa osob lubi agrest, druga nie i ze polowa lubi cynamon druga nie.

 

1 agrestTAK

2 agrestNIE

 

a cynamonTAK

b cynamonNIE

 

zbior wszystkich rozwiazan to 1a 1b 2a 2b. nie moze byc ab ani 12 bo sie wykluczaja

 

lubie to i to albo nie lubie zadnego to pary: 1a 2b to daje 50%

lubie jedno a drugiego nie to pary: 1b 2a to tez daje 50%

co odpowiada wynikom ankiety. wiec chyba nie bedzie to przelomowe odkrycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skilo - sory że podważyłem twój autorytet i działam wbrew twoim zasadom. nie jest to ankieta marketingowa. ja poprostu mam ze sobą problemy :) masz też instrukcję na całe życie, czy tyko do konkretnych sytuacji? a na styropianie była inna nazwa. zasadnicza różnica.

 

jaccunio - rzecz w tym, że ankieta miała podważyć to "załóżmy". póki co nie idzie po mojemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozmy ze polowa osob lubi agrest, druga nie i ze polowa lubi cynamon druga nie.

no i juz tu mamy blad w rozumowaniu, to tak jakbys w jakiejs knajpie robil ankiete kto lubi piwo i przepowiadal ze polowa lubi a polowa nie. W realu nie dojdziesz nigdy do takiego wyniku, najwyzej dostaniesz w pysk od moderatora knajpy.

 

agrest jest owocem idealnym, wiec takie zalozenia nie maja sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, kto Cię tak zmanipulował, że uważasz agrest za owoc idealny?;> Brzoskwinka, tylko i wyłącznie;D [joke];) Jeśli chodzi zaś o statystykę, a bliżej prawdopodobieństwo jakiegoś zdarzenia, to kompletną bzdurą jest dla mnie dokonywanie obliczeń, kiedy zakłada się, iż nie występują czynniki zewnętrzne, czyli przyjmuje się układ odizolowany, a to przecież w rzeczywistości się nie zdarza... Co do pytania... agrestu nie jadam, bo wolę winogron, a cynamon zawsze i wszędzie;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności