Skocz do zawartości

Teczka 2D:last update 29.08.08


grim666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Prrr to będzie kadr w komiksie, także będzie podstawa, a bobas wyłania się z mroku. Rysowałem ołówkiem, tuszem, piórkiem, a tło pędzlem tuszem (często maluję też czarnym gwaszem). Część arsenału daję na focie.

Jako, że nie lubię postować bez obrazków, srunę jakimiś szkicami - zawsze coś ;)

 

1190816909.jpg

 

1190817291.jpg

 

1190817315.jpg

 

1190817373.jpg

 

1190817487.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JakóbM- tak się składa, że od dawna takie rzeczy potrafię rysować, może kiedyś nawet lepiej, tylko nie rysowałem z powodu lenistwa - niestety. A teraz bardziej niż z książek Loomisa, korzystałem z wolnego czasu ;) No i trochę się zmobilizowałem, aby nie produkować bezsensownego maziania.

Czas wrócić do mięcha i potworów. Wrzucam dwie wersje, bo obie mi się podobają.

 

1191948209.jpg

 

1191948235.jpg

 

1191948281.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super... obejrzalem praktycznie cala Twoja teczke... i musze powiedziec ze bardzo mi sie podoba. Widac progres... jestes moze len :) ale na pewno nie najwiekszy...:D bede tu zagladal co jakis czas i podpatrywal roznych rzeczy... na pewno czegos sie naucze. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tamtej stronie brazowy 2-głowian lepszy;)

pajeczak jest swietny-wprost cudownie obleśny, nie chciałoby sie spotkac takiego wrednego pajeczego zwyrodnialca w realu....

tu w zeszycie pojechałeś i anatomie po drodze zgubiłeś, ale za to szkicory maja w sobie lekkość i taki urok szybciochów, takie na wyrzycie sie są, wiem-sama takie kiedys uprawiałam, tak zwane szkice wykładowe, w szczególności gdy wykład jest wprost "fascynujący";D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz popiszę.

Prrrrszalony - dzięki, bardzo mi miło, jednak nie podzielam Twojego entuzjazmu;) Nie podoba mi się ten stwór. Jest mało czytelny. Chciałem, aby te rysunki miały charakter szybkich chaotycznych szkiców, ale jestem zbyt cienki jeszcze, żeby ładnie oddać bryłę i zrobić obrazek czytelniejszym. Póki co, jeszcze nie robię dla nikogo.

Purple-również dziękuję. Niestety trochę nie trafiłaś z opisem. Jak pisałem wyżej, nie uważam się za super rysownika i jestem za słaby na to, by zrobić coś takiego w sposób lekki i szybki. Najpierw szkicowałem to ołówkiem, potem piórko i tusz. Trochę się nadziubałem, ale i tak wyszło płasko i nieczytelnie. Przyznaję jednak, że chciałem, aby miało to klimat chaotycznych szkiców. A wykładowych szkiców nie robię od lat.

Poniżej pokazuję oryginalny rysunek - reszta to digital. Saluty666.

1193662232.jpg

1193662264.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bestia zua! Jakiś fan morbid angel albo cryptopsy zapewne!

 

Fajne kolorki - zgrabny art - najbardziej podobają mi się jego spodenki ;)! Bardzo fajnie to twoje kreskowanie się sprawdza w takiej charakterystyce! Jakieś zlecenie masz, czy tak dla czystego treningu sobie takie kolorowe robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siegmar, oczywiście, że zlecenie. Inaczej bym nie skończył i pewnie tylko głowy narysował haha.

Dość tych słodkości, czas powrócić do domu. Jeśli komuś przyjdzie do głowy jęczenie o krzyżach i innych pierdołach, to lepiej niech nic nie pisze. Wrzucam, żeby pokazać samą techniczną stronę rysunków i układu.

 

strigoi_strona2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze znajdujesz się w tej charakterystyce ...

 

Ale - mogłeś się pokusić o małe róznice w kopiowanych obiektach ... rażą ciut odbicia lustrane cierni na dolnych cornerach (pod czaszką górną). Nie wiem, czy tło pod tekstem powinno być tak drastycznie ucięte po bokach, na dole - chyba lepiej by było gdyby rozlało się na dole, sięgając prawie do narożników. Kreatury z boków i zwijasy materiału - bardzo fajne, ale chociaż mogłeś inaczej poszarpać, poprzecinać sam materiał... Ja wiem, że symetria w tego rodzaju stylistyce odgrywa olbrzymią rolę, ale nie za wszelką cenę :)

 

Mimo wszystko, założę się, że ten, komu to robiłeś jest bardzo zadowolony :)

 

PS. Jak będę coś swojego nagrywał, to się odezwę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Shamjaza. Staram się, by moje prace miały odpowiedni klimat, chociaż boleję nad tym, że brakuje w tym klimacie dobrego warsztatu. A właściwie, to boleję nad swoim lenistwem;).

Na szczęście ostatnio mam wielkie plany i coś zaczynam intensywniej pracować. Np. zajebisty avatar zrobiłem.

 

sty08_creatures.jpg

 

sty08_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności