Skocz do zawartości

Obiekt 3D: MacBook


pitekkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio miałem styczność z tym cudem :P i tak jakos chcialem sobie to zrobic w 3d. Całkowity czas pracy: 3 popoludnia. Robione tylko z kilku zdjec na apple bo ten model jest nowy i nie znalazlem za duzo zdjec w necie, więc błędy mogą byc :P. A więc oceniajcie :P. Pozdrawiam :)

 

r_06.jpg

 

r_02.jpg

 

r_01.jpg

 

Update wg propozycji:

render.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

maja reflect, ale specyficzny ze nie zachowują sie za bardzo jak lustro, to samo co w iPodzie, tak mi sie wydaje z obserwacji. Dlatego nie dałem wielkich odbic bo smiesznie wyglądało, jesli idzie o porty robilem wg zdjecia wiec są naturanlej wielkosci, moze troche za glebokie, ale wielkosc chyba jest ok, tak mi sie wydaje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekran w macu jest glossy, jak juz pisalem, zainteresowanych i niedowierzających odsyłam na strone apple :P. A jesli o studio chodzi to co proponujecie ? odrazu mówie ze ma byc jasne bo mi sie podoba w jasnym otoczeniu, miało byc cale biale, ale sie zlewal laptop z tlem. Jak macie propozycje to jestem otwarty... Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bialej scenie bialy model, gi niema wiele do powiedzenia, brak odbicia koloru etc, w takiej sytuacji tylko hdri i zmiana tla. W sumie swiatlo z hdri to gi :) Wogule to ja nierozumiem tej fobi ze bez gi to juz niewypada nic robic jakby to jakies lekarstwo bylo. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec wg propozycji zrobilem jeszcze jeden render. kontrastowe tlo, GI ustawione na high bo ja sie nie znam moje ustawienia mogly byc zle, HDRI nistety nie uzyje bo nie lubie studyjnych renderow z hdri :P, efekt jaki jest widac, mnie tam najbardziej sie podoba biało szare tlo :D. Pozdrawiam :)

 

render.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak uwazasz. Swoja droga to co zrobiles to jest wlasnie studyjny render :) Btw, ja to bym sie do kolorkow doczepil, bo rozumiem ze to (tak jakby) reklama dla maca wiec wypadaloby dac powiedzmy kolor loga na jakiejs moze rampie, z odbiciem zblurowanym, aha tym ciemniejszy kolor tym mocniejsze odbicia. Sorki ze sie wymondrzam :) fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko, wlasnie chcialem studyjny render tylko bez hdri. a ja nikogo nie reklamuje, poprostu mi sie podoba i chcialem go zrobic, ostatni render jest "troche" dający po oczach :P, ale nie mialem czasu na poprawiki w szopie wiec to jest czysciutki render bez poprawek. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem nieźle :) fajny modelik. vizka nie za bardzo. można by było to dopracować od strony kompozycji.

 

 

Może się nie znam ale ekrany lcd chyba nie odbijają otoczenia.

 

odbijają i to nawet bardziej niż teraz. nowe matryce są prawie jak szyba. polecam szybką wizytę w MediaMarkt i zerknąc na jakiegoś nowego Ausa czy FujitsuSiemens.

swoją drogą takie matryce są trgiczne. podczas podróży czy w plenerze nic nie widać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności