Skocz do zawartości

Brzydkie, nieskończone, ołówek


km88

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze tak jest, zaczynam rysować wychodzi nawet nawet potem coraz słabiej aż całkiem odchodzi cała wena...zawsze się zatykam np tutaj

 

http://img110.imageshack.us/img110/7467/imgkf2.jpg

 

może robie taką mase bledow ze mi sie podswiadomie odechciewa konczyc?

przy regularnej pracy bedzie coś ze mnie? od czego najlepiej zacząc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Moze nie rysuj na sile jakiegos tematu, tylko znajdz jakis ktory Ci konkretnie odpowiada i bedziesz mial ochote go bardzo skonczyc?

Czasem tak jest ze jak cos nie wychodzi to sie odechciewa, ja tak mam czesto.. tyle ze nie mam mozliwosci rzucic takiej pracy bo jest potem oceniana :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły pejzażyk ;), trochę więcej pracki i jak znalazł na ściankę l) . . .

 

CYT.. może robie taką mase bledow ze mi sie podswiadomie odechciewa konczyc?

może ale jak możesz na początku zakładać że robisz wiele błedów, to albo jesteś master disaster i wiesz co i jak. albo nie wiesz ?? a to to się raczej lenistwo nazywa . . .

 

 

przy regularnej pracy bedzie coś ze mnie? od czego najlepiej zacząc?

 

ad1. może, nawet ze mnie są ludzie, nie zakładaj tylko działaj . . . więcej wiary w swoje możliwości itd . . . ,

ad.2. od początku, perspektywa i proste obiekty w przestrzeni, światło cień itp. martwa natura, rys. z natury duużo i często. im więcej tym lepiej, o ile masz do togo przede wszystkim chęci i czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to źle,ale z takim podejściem jak w opisie daleko nie zajdziesz.

Dużo rysuj ,poczytaj jest w tej chwili wiele poradników o rysowaniu i malowaniu napewno będą pomocne - np. seria Jose M.Parramon "Jak Rysować", "Światło i Cień" .

Dobre opanowanie rysunku to pierwszy krok w kierunku malowania ,rzeźbienia ,grafiki komputerowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę 3 grosze. Skoro Cię męczy takie rysowanie, to nie dłub takich rzeczy. Rysuj to, co Ci aurat wpadnie do głowy. Bazgraj sobie po kartce, nic na siłę. W ten sposób ćwiczysz rękę, kreskę i całą resztę. Potem z takich bazgrołów można wybrać ciekawe rzeczy, mogą być bazą do pełnych prac. Pooglądaj sobie tutaj szkicowniki http://conceptart.org/forums/forumdisplay.php?f=41, oczywiście najlepsze są te z pięcioma gwiazdkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest ok, szkic jak szkic, a jednak intrygujący ;) brzydki i nieskończony hehe niezłe. To raczej normalne ja tez jak cos robie to najpierw mysle sobie, ze nawet mi wychodzi wow, potem totalna porażka, na koniec juz tak musi byc, a po jakims czasie obrzydzenie i wstyd, że to ja cos takiego stworzyłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności