Skocz do zawartości

Scena 3D: Kitchen


domel31

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dlugim okesie nieobecnosci. Robie sobie taki projekcik. I zostalo mi zmienic kilka modeli a dokladnie wymodelowac od nowa :] Dlatego zobaczcie i moze podsuncie jakies ciekawe pomysly co jeszcze mozna by bylo zrobic :] Narazie tylko jedno ujecie zero phtoshopa i totalnie inne ustawienia rendera niz do tej pory :]

 

Ps:

aha i dwie wersje rozni sie chyba tylko kolorem derewna :/

 

Ps2.

 

Dead line wyznaczylem sobie na przyszly tydzien ale niewiem dokladnie ile czasu bede mogl przysiasc :/

 

Narazie spedzilem 1 dzien nad wszystkim.

 

 

Opcja 1:

 

2.jpg

 

 

Opcja 2:

 

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Moze nie jeden dzien ale 20 h pracy. W tym ze modele kuchni stol i szafki to bawilem sie cinema 4d dlatego po przekowertowaniu sie cos zrabalo. No ale to od nowa wymodeluje i bedzie lepiej. Pozatym w scenie nie ma zadnych swiatel oklamujacych czyli jedno sloneczko.

 

ps.

 

- co do przepalenia podlogi to mi sie podoba. i tak zostanie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze, cos tam dlubiesz, good... ;)

 

Straszny balagan jak dla mnie na razie jest, takie to jakies takie powrzucane na szybkiego sie wydaje, choc ogolnie zapowiada sie nawet ok, moze cos z tego bedzie. Dlaczego okna sa tak wysoko? Strasznie wystajace sa te uchwyty, sufitu faktycznie za duzo, ogolnie ujecie jakies dziwne troche. Baba w tv koszmarna, podobnie jak ten wielki mebel. Ogolnie jakas dziwna koncepcja: salon gdzie telewizje oglada sie w kuchni, na kanapie niczym z poczekalni u dentysty? Pod jednym oknem zabraklo Ci tego grubasnego parapetu. Co do projektu, to ogolnie nie moj styl i nie podoba mi sie za bardzo, ale technicznie zapowiada sie bardzo ok, widac, ze materialy sa raczej ok, choc dalbym ciut wiekszego reflecta na podloge. To na razie tyle, dawaj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, jak milo cos wreszcie Twojego zobaczyc;)

pierwsza wersja mi sie bardziej podoba, ale to zapewne rzecz gustu..

przepalenie jednak zrobilbym ciut bardziej dyskretne, bo ta czern ktora porobia sie jako cienie jest straszliwie irytujaca;)

cos niedobrego porobilo sie z meblami, jakies polamane poly, ale to o tym mowiles ze poprawisz?;)

a w przeciwienstwie do Chalka, mi sie taka malo refleksyjna podloga podoba.. wkurzaja mnie te wszechobecne-swiecace-jak-psu-jajca podlogi..

a..kanapa mi sie ni w zab nie podoba;) ale to tez rzecz gustu..

czekam na update'y:)

pozdr

mt

 

ps. nie wiem czy to wina zaklaman kamery przy brzegach, czy tak jest naprawde, ale cos mi sie zdaje ze to cos miedzy plytkami na podlodze ma ewidentnie rozne szerokosci. dziwnie to wyglada..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie render jest wypasiony:) Wiec jesli moge to poprosze o ustawienie swiatel i samego renderera:)Co do samego wnetrza to jego najmocniejszym atutem jest przestrzen. Nie wiem czy nie za male sa krzeselka przy slole. Obie wersje klorystyczne sa ok, choc pierwsza wydaje sie byc odrobine "cieplejsza";) Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie to taka prewka zebym wiedzial co mam zmieniac :] Wiec dzieki wszystkim za dobre i zle komentarza a ja sobie dlubie. Moze jak juz mowicie ze plytki sa zle to co byscie wstawili panele drewniane, inne plytki (jakis inny kolor).

 

ps.

to nie bump to disp :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności