Skocz do zawartości

Międzynarodowego Triennale Grafiki 2006


kowalski

Rekomendowane odpowiedzi

Poniżej kilka zdjęć z imprezy:

Graficy przy pracy

przy_pracy.jpg

Wstępne szkice

wstepny.jpg

Podczas przerwy nastąpiło oblężenie tabletów, niektóre z prac wykonywanych w ramach konkursu doznały wtedy "uszkodzeń" :D.

przerwa.jpg

Finalna wersja obrazków

koniec.jpg

Jury przyznało nagrodę pracy pierwszej z lewej (tytuł Wszechświat), publiczność przyznała swoja nagrodę pierwszej z prawej ("Piesek").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

co do poziomu artystycznego to było tak, żeto co na ścianie z rzutnika różniło się znacznie od obrazu z monitora, który wypadał z kolei blado w stisunku do wydruku, co do "psa niedojedzonego przez Wietnamczyka", proszę mi wierzyć że praca prezentowała się świetnie na żywo, na ścianie jako wydruk pewnie by powalał, do tego był to raczej kierunek artystyczny, a nie komercyjny moim zdaniem impreza była bardzo udana, graficy świetni warsztatowo i ukierunkowani na inny profil pracy niż ten jaki jest lansowany na forum, czyli innymi słowy można było spojrzeć na tworzenie grafiki na kompie z innej perspektywy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to taka sztuka nowoczesna coś w stylu czerwonej kropki na białym tle lub rozmazanego kota na płótnie :P

jakiś "znawca" mówi że to super wspaniałe, expresyjne, ile w tym emocji, szary oznacza to a ta czerwona kreska tamto i strutututu majtki z drutu :P

a ludzie wierzą bo muszą, żeby nie wyszło na to że w ogóle się nie znają :P

mi osobiście takie coś w większości się nie podoba, mocna naciągane to i próbuje się wmówić coś czego nie ma, jakieś mistyczne, symboliczne znaczenie dla szitów

takie moje zdanie ale nie na wszystko niektóre nawet ciekawe są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to taka sztuka nowoczesna coś w stylu czerwonej kropki na białym tle lub rozmazanego kota na płótnie :P

jakiś "znawca" mówi że to super wspaniałe, expresyjne, ile w tym emocji, szary oznacza to a ta czerwona kreska tamto i strutututu majtki z drutu :P

a ludzie wierzą bo muszą, żeby nie wyszło na to że w ogóle się nie znają :P

mi osobiście takie coś w większości się nie podoba, mocna naciągane to i próbuje się wmówić coś czego nie ma, jakieś mistyczne, symboliczne znaczenie dla szitów

 

Mnie to tez jakos tak bawi nawet trochę.

Najbardziej mnie rozbrajają opisy róznych takich zdjęc, obrazów itp.

Np. Jak na obrazku, graficzce czy czymś tam jest koleś ze skrzydłami to to jest od razu upadły anioł. Foto z kolesiem z domalowanymi skrzydłami to obraz upadłego anioła, zdjęcie motyla to alegoria do upadłego anioła, kobieta z podartą koszulką na plecach to na bank updły anioł.

!!!tak jakby wszyscy wiedzili jak wyglada upadły anioł!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mysle ze oni sie po prostu nie wysilili z tymi pracami:Da cos Jury musialo nagrodzic, a poza tym ta zabawa z kompami, i ten instrukcji obsługi do "jabłuszek" im nie dali:D pożyczałam komuś długopisu?::D:D Kowal wiesz cos na ten temat?:D:D:D pozdrowka Dariusz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mi sie przypomniało że jak "Katedra" Tomka Bagińskiego do oskara była nominowana to czekałem do północy żeby ją zobaczyć a tam jakiś "wielce dyplomowany znawca"(czyt. dziadek :D) zrobił z tego film religijny :D opowiadjący o poświęceniu i takich innych duperelcach

mimo że jestem przciwko przemocy to jak bym siedział obok niego to poczułby mojego buta na twarzy :D

 

są firmy co specjalizują sie w ładnym, symbolicznym opisaniu dwóch kresek jako loga niż w robienu czegoś na poziomie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności