Skocz do zawartości

dziwna 18... nie wiem co im kupić pomocy


!Ewert

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec jest taka sprawa jestem zaproszony w sobote na 18. Dostalem zaproszenie od 2 osób które ze sobą chodzą od dobrych 2 lat...ogólnie czuje sie jak bym był zaproszony na ślub(wrr...)...aha te osoby nie mieszkają razem... wiec ogólnie potrzeby mi przezent jeden dla 2 osób POMOCY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Podręcznik kamasutry i będą wniebowzięci ;)

 

ewentualnie coś do zabaw sado - maso - jakiś pejczyk, kajdanki itp.

 

No ale to prezenty raczej dla wyluzowanych ludzi, jak oni tacy nie są to nie kupuj bo się jeszcze obrażą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...chyba już wiem co kupie;p ale nie powiem żeby nie było że kogoś bardziej lubię:D wiec małe podsumowanie :D cześć forum jest całkiem zboczona...haha...jak moja mam to przeczytała to nic nie powiedziała...:D a tak po za tym to szczyt egoizmu pokazał nam Xiz0r chamstwo...hehe ja kiedyś ukradłem koledze z 18 1/2l.wódki żebym miał co pić za 2 dni:D

 

 

Piszcie dalej!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol. dobre krzych ;)

 

zabawki z sex shopu rulz, na 18 nastkach na którch byłem zawsze był jakiś gadżet :) piękne czasy :)

 

edit -> Tomuś, zmiłuj się... dawać takie wątki mamie do poczytania... Chcesz żeby dołączyła do rzeszy mam uważającyh że net psuje młodzież???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym była na woim miejscu to bym kupiła taką rzecz która jest zgodna z ich zainteresowaniami ;p... muszę przyznać, że nikt nie zna tych twoich znajomych lepiej niż ty [z obecnych na tej stronie], więc bądz ostrożny przy spełnieniu jakiejś zamieszczonej tutaj rady :):)

pozdro :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności