Napisano 10 Listopad 200618 l Prosiłbym o podanie linków do w miarę rozbudowanych i darmowych lub chociaż tanich (do 700 zł) sculpterów. Z góry dzięki.
Napisano 11 Listopad 200618 l SharpConstruct jest darmowy zobacz czy Ci wystarczy sharp3d.sourceforge.net co do silo to jest super ale jeszcze nie ma wersjii 2 finalnej jak kupisz 1.4 za 109$ to będziesz mógł pobrać bete 2 a jak wyjdzie finalna to automatycznie ją dostaniesz ale wtedy dla nowych będzie kosztować 159$ czyli biorąc kurs dolara to silo ponad 3 stówki kosztuje narazie
Napisano 11 Listopad 200618 l Autor SharpConstruct mam, ale przy 32k poly ma około 0,75 fps więc raczej odpada :/ nad tym silo sie zastanowie @EDIT dobra, teraz inne pytanie. Gdzie tanio kupię zbrusha, niekoniecznie v2.5, bardziej 2.0?
Napisano 21 Grudzień 200618 l Zbrusha zamawiaj ze strony Pixologic, pewnie najtaniej będzie. Tylko napisz, że jesteś z Polski i bardzo potrzebujesz do pracy to może zniżkę dostaniesz 8)
Napisano 29 Grudzień 200618 l modo v3 też, zresztą za chwile w każym sofie takie coś zrobią róznica będzie tylko w wygodzie i jakości i możliwościach :) naturalna droga ewolucji ;)
Napisano 29 Grudzień 200618 l Są już dostępne wersje blendera z sculpt mode'm , http://www.graphicall.org/builds/index.php . Polecam.
Napisano 30 Grudzień 200618 l I to chyba najlepszy wybór by był:p Linux, gimp, blender, openoffice do kompletu i jesteś full legal:)