Skocz do zawartości

Finsihed 2D: Audi A5


-Dino-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

samochod ciekawie zaprojektowany -- ale szkoda ze nie zachowali cech charakterystycznych dla tej marki ;) hehehe :D -- po dluzszym namysle koncept przypomina mi raczej saaba aero polaczonego z tylem od E-type a nie poldacza, ale sam projekt mnie osobiscie przypadl do gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam większych zażutów nie mam :D chrapy umieszczone w świetnym mijescu, tył podchodzi trochępod bat mobil, ale i tak luźny jest:p.

Jedyne co mi sie nie podoba to tło. Prostokącik powinien być więszy, bo uwagę przyciąga on sam, a chdzi o coś zupełnie innego:)

keep working Dino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lajtowny. A z tymi cechami charakterystycznymi to dajcie spokój : ) Taka przemiana jest ok.

Co do samego auta to wspomniany tył trochę dziwny i okna. Nic bym przez te tylne szyby nie zobaczył i chyba bym umarł z nudów podczas dłuższej podróży : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba napisał wyraźnie, że to Audi. Kiedy w końcu dotrze to do wszystkich, że dla przykładu jego Audi nie musi wyglądać jak obecnie produkowane modele tej firmy? To jego wizja i przestańcie męczyć komentarzami w stylu "to nie Audi, to Zastava".

 

Świetne wykonanie -Dino-. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pecet: hihi no to nie jest Mazda lecz Audi, ja to sobie lubie tak czasami powydziwiać wiec może być nie podobny do Audi. A dlaczego to zawsze dany model musi być podobny do innych (poprzednich) modeli? A jak zechce mi sie przedstawić całkiem nowy model, styl? Co w tym złego?...

 

wniosek jest jeden: uległeś stereotypowi ;)

 

Remedy: dzieki Remedy za poparcie..:)

 

zapraszam Was na www.koad.bee.pl - Władcy projektowania samochodów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności