Skocz do zawartości

Minibitwa 9 : Spider-man


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Model low-poly renderowany z takim shaderem, z postprodukcja, nie wyglada imho wcale fajnie :)

 

Poza tego spidera, wbrew pozorom, jest strasznie sztywna. Jezeli ma sprawiac wrazenie "zdolowanego", to bardziej go przygarb, rozluznij miesnie, usadz mocniej cala postac.

 

Imho lepiej bedzie przedstawic ten model w akcji, w jakims dramatycznym oswietleniu, pokazac szczegoly, a nie ukrywac w cieniu kulke poligonow ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda. Model to już wiadomo, że fajny. Na pozę rzadną konkretną ani na styl kostiumu nie będe nic pisać bo to twoja praca. Kolorki jednak w tekstórce trzeba stonować. Spróbuj zamiast czystego niebieskiego i czerwonego...troche zamieszać i dać ciemną czerwieć i niebieski ciemny wpadający w granat...jakoś coś tak miej więcej;)

Nie podobają mi się tez szczerze te oczy. Co widziałem komiks ze Spider-manem wszędzie miał on oczy w stylu tym znanym z filmu. A ten twój podobnie zresztą jak ten na avatarze twoim ma takie dziwne jaja? Ale to już moze się czepiam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimator w sumie masz racje :) Złem jest ukrywać w cieniu dobry model lp. Poprostu wtedy nie widać czy jest dobry nawet ;)

 

Ale ogólnie scenka mi się bardzo podoba. I tak jak Nielot napisał, Klicek może zrobić taką scenkę z użyciem modelu hp, już tak poza bitwą :)

 

Pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki za dobre rady :) napewno podkrece jeszcze difa i bede wrzucal co jakis czas udpejty, narazie mam troche tydzien zapchany ale napewno wieczorkami posiedze i popracuje, narazie textura nie ruszana od poczatku itp :)

 

Ledyr - deszcz to zwykly sprey + materiał i render ;D

 

Dzieki jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

no modelik tradycyjnie świetny, w tej pozie trochę mi nie pasuje ułozenie głowy, wygląda jakby oglądał swojego wacka:D , moze dlatego własnie ze jest za sztywyny, przy takim napręzeniu wydaje mi się ze lepjej jak by miał uniesioną głowę i spogladał przed siebie lub tez całkowita zmiana ułozenia bo fakt za duzo go nie widać i ogólnie bryła świetnej postaci jest schowana, co do textur to mozę to pajęczyne którą ma na sobie zrobić jak dodatkowy bump na normalu tak zeby sie bardziej odznaczala , mozna by tez wrzucic jako dodatek jakąś futurystyczną fakture materiału tyle ze wtedy zniknąłby byc moze komiksowy charkater, zresztą nie wiem , metoda kombinwania do skutku chyba jest najpesza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności