Skocz do zawartości

Silver Award : Komiks na Festiwal Myśli Drukowanej COM.X


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

'kolor przerósł kreskę' - cz-b było 'dobre', kolor - to jest to..

 

..i nie przejmuj sie tym ze nie wszyscy z jury zlapali o co chodzilo w historyjce ; )

 

nie wygrałeś bo dymków z opisem nie było ; )

zbyt awangardowy zrobilse komiks jak na ten konkurs..

 

pozdro!

ps. rozumiem ze to wyróżnieine tylko zmotywuje cie do pracy.. pokazesz im pazura, to pewne ; )

ps2. 4ta plansza, 5ty rząd - koles od dobrych wiadomości ma złamana prawa noga zaraz powyżej kostki.. ale o tym dobrze wiesz jak mniemam hehe no i te przeskalowane obcasy 2 kadty wyzej ; ) ale czasu nie bylo na poprawki pewnie hehe

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki bardzo mi sie podoba styl.

czy ta literowka pod koniec jest specjalnie? "chcemy dobrych WIADOMŚCI" ?

 

stary nikt tego nie zauwazyl ... nie noooo, to ze mnie niezły patałach jest echh.. heh, nie wiem ile musilabym dac tekstu zawsze cos skopie

 

no nic

KLICEK,Chalek,Jonasz_Real,dirty,Tomur,Kris_R,Mr Pank---dzieki za wszystkie mile slowa chopoki

boba- a ze zle napisane bylo na dykcie to nie zauwazyles patafianie jeden ??:P

LISEK-z pierwsza strona troche za mocno zamotalem przez to nie lapie sie o co chodzi :/

OMAM-nom jedna nie dosc heh

czas zabrac sie za kolejne rzeczy :)

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz napisano, szkoda tylko tej pierwszej planszy. Zamiast prologu, ktory nas zaintryguje, mamy kilka obrazkow, ktore wprowadzaja niepewnosc czy w ogole cos zrozumiemy. A co najgorsze te kilka pierwszych kadrow nie pokazuje Twojego warsztatu i rodzi sie watpliwosc co do rysunkowych kompetencji tworcy.

 

Co prawda nie wiem jaka byla konkurencja, ale jesli nie wygrales to mysle, ze przez slabe pierwsze wrazenie.

 

Ale dalej klasa. Swietny styl i widac, ze ciagle go udoskonalasz, dodajesz tu i owdzie nowe smaczki. Atmosfera, glebia ostrosci, swiatlo, kolory.. Jestes gosc :D Pogratulowac tylko :)

 

Aha, ten kadr z samochodami szczegolnie zapada w pamieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Kadr w którym ten koleś stoi w pokoju, a na podłodze leżą gazety wymiata.

Kreska bardzo fajna, naprawde bardzo mi się podoba. No i kolorki ekstra.

Ogólnie moim zdaniem strona wizualna przerasta treść, choć i ta jakaś licha nie jest ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidiasz - nom nie wiem ile to leweli ale troche pracy przed soba masz, chlopie

misiekhc - stary ten rok i tak uwazam za udany 13 plan opublikowanych, weselicho, robota do ktorej trzeba powijac codziennie... nie jest tak chop siup maaan :P, a poza tym mysle dosc intensywnie o albumie ale rodzi sie to w bolach heh

leander - taa calkiem prawdopodobne z ta pierwsza plansza...no i ta literowka ech ...ale luuz tak czy siak dzieki man

Tortur - no wlasnie sam jestem ich ciekaw poki co trzeba poczekac kiedy wydadza antologie z pracami albo jechac do szczecina bo pracki jeszcze powisza jakis czas w galerii :P

dzudzu - danke heh

obo - jest w tym sporo prawdy hehe

 

poz

 

ps. boba - bez komentarza ty slepa kuro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary nikt tego nie zauwazyl ... nie noooo, to ze mnie niezły patałach jest echh.. heh, nie wiem ile musilabym dac tekstu zawsze cos skopie

Ja już dawno zauważyłem, ale myslałem że to celowo nie dopisałesz, więc nie czepiałem Cie ;) Bo kazdy człowiek popełnia jakies błędy, nawet postacie w komiksach. Więc dla mnie jest okej. :)

Nie wiele osób mysli w ten sposób. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności