Skocz do zawartości

Finished 2D - Futuryystic Abstract


naeq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie udzielam się za dużo w tym dziale no ale kiedyś trzeba zacząć :) Przedstawiam wam moją prackę którą z dnia na dzień wydłubałem w Photoshiepie, jak widać zbiór brushy, Alphów oraz Zdjęć, Nic wielce nadzwyczajnego, głównym zamierzeniem przy tworzeniu tej pracy było stworzenie sobie poprostu abstrakcyjnego rysunku który by mi się podobał i mógłbym dać na tapetę :) Jak wiadomo gusta są różne i wiem że wielu nie bedzie się ona podobać z takich czy innych powodów a tym którzy ją docenią od razu z góry dziękuje :)) Oczywiście pozytywną jak i negatywną krytykę przyjmuje z otwartymi ramionami :)) Pozdrawiam :*

 

futuryystic_abstract_FAlcom_06_vFinal.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

może się tak wydawać ale pomysł miałem i go zrealizowałem tak jak sobie to wymyśliłem, co do gwiazdek to musaiły tam być, moze ty tego nieiwdzisz ale ja tak, po1 tu nie chdozi o to że jak już standardowy brysh to nie do użytku.... gwiazdki dały charakter przestrzeni jak by kosmicznej a co do lsitkow to rzeczywiście niema ich tam za duzo ale troszke bezsensownie na koniec je dodalem :))) Tak ogolnie brushy dużo niema bo bailem sie tez alfami , zdieciami tid itp, pzodro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo napaćkałeś, ale bez większego składu i ładu, przeładowany tandetnymi motywami, brud w takiej ilości męczy, jeżeli nie jest użyty z wyraźnym konceptem. Obiektywnie jednak trzeba przyznać że te same elementy (mimo że naiwne), w innej konstelacji mogą zrobić prawdziwą furorę. Ile widuje się pracek naładowanych motylkami i gwiadkami, jednak trzeba je używać zachowując jakiś wyważony zmysł estetyczny. Trochę trzeba jeszcze poćwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, jak napsaiłem, była to pracka jaka podobała mi się, i mi sie podba, nie robiłem jej dla szerokiej publiki wraz z wszelkimi rygorami, niechodziło mi o składnie oraz niechdoziło mi o to by było mało napaćkane... chdoziło mo i to by w jednym rogu było (taka metafora) rozlana farba(lewy dolny róg) a na całej tapecie dalej paćki z farby... proste :))) nierobiłem jej długo, praktycznie tak się bawiłem ;]

 

pzodro

 

 

800 Post >> I RoX xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności