Skocz do zawartości

Minibitwa 2d: Wojna Wikingów by Weedlog


weedlog

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ludzie ja też chcę żeby mi ręka z brzucha wyrastała to takie fajne :D A szczerze mówiąc to nawet eksperymentowanie z kolorami Ci nie pomoże skoro anatomia kuleje ;) Popraw te łapy bo na nie patrzeć nie można... W prawdzie mięśnie układają się w ten sposób ale ten mięsień (najszerszy grzbietu bodajże, albo zębaty?) nawet jeśli jest dobrze zbudowany to nigdy tak nie odstaje.

http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos jest dobrze wyrzezbionym kabanem to odstaje:] problem polega raczej moim zdaniem na wtopieniu najszerszego z zebatymi- zebate bardzeij powinny nahcodzic na "motyle";] Ale bardziej niz to razi mnie jego prawa lapa- troche nienaturalnie wygieta:/ cała postac wydaje sie ogolnie troche przymała, widzialbym go bardziej jako 150 kg'ową bestie, niz wyrzezbionego chlopa z 160 wzrostu;/ No i jeszcze jedno(sry ze tak wytykam,mimo ze pracki masz swietne ale musze:p) to dziwne dla mnie ze helm ma a dalej goly( cos ala rowerzysta w kasku i samych majtach-dziwne ,nie?) Kolorki fajne, uklad jaki wybrales taki wybrales, moim zdaniem byly wczesniej dwa lepsze:] Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra już dobra, zniechęciliście mnie do obrazka skutecznie :]

Może zapodam jeszcze jedną z fotek referencyjnych, z których korzystałem (Morbid, akurat "nieco bardziej" dopakowanego chciałem).

 

Jak widać lepiej robić pracki, na których nic nie widać :), wtedy nie wyłażą niedostatki w warsztacie.

 

dy214.jpg

 

Może zrobię dzisiaj jeszcze coś innego he he.

 

Chyba, że to już koniec bitwy, bo nawet nie wiem :)

Jakby nie było to ja Wam jeszcze kiedyś pokażę... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności