Skocz do zawartości

Bitwa nr 9 : ZAKONCZENIE I GLOSOWANIE


KLICEK

Glosujemy na zwycięzce !  

132 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Glosujemy na zwycięzce !

    • Bad Moon
      33
    • Cerebrate
      5
    • huzdebos
      1
    • Kuba_
      0
    • Ledyr
      24
    • Limoli
      31
    • Matys
      9
    • Ziomuś
      0
    • Piksar
      2
    • Spinoza
      22
    • Konras
      2
    • Predator
      3


Rekomendowane odpowiedzi

dobra powiem to, bo widze, ze nikt tego wczesniej nie zdolal dostrzec lub nie wysilil sie aby to napisac...

jedynym i prawowitym zwyciesca powinien zostac: Konras. wszystkie pracki sa niby OK ale patrzac zyciowo- gdybyscie pracowali w game arcie i zrobili takie modele na zlecenie to okazalo by sie, ze sa ok ale wymagaja troche poprawek... bad moon ma bardzo slaby model, siwrszczyk nie ma tex. i drobne bugi modelu, np. policzki, limoli ma klopoty z proporcjami, shrek jest ok ale to jest troche obcykany temat (:p)...a pracki zioma i matysa maja mase bugow zarowno w modelach jak i tex. model Konrasa mogl by bez problemu znalesc sie w jakies mangowej gierce, tak jak stoii, z miejsca i dlatego powinien znalesc sie w pierwszej trocjce, conajmniej, taaaadaammmm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

gdybyscie pracowali w game arcie

 

hah nie zeby ja ale ..ekhm...

 

Bad Moon - mowilem ci tez ze nie masz w ogole experienca i umiejetnosci zeby tu startowac :D xD idz sobie...

 

a Limoli? manga chyba ma to do siebie ze proporcje sa skaszanione kapkunie...

 

ok ja juz nic nie mowie nie znaje sie :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że kolejny raz zaszalałem. Nie dość że zostałem rozłożony na deski, to w dodatku nie zasłużyłem na krytykę kurta :( Jedyny pozytyw to chyba fakt, że nawet w obliczu grożącej katastrofy nie oddałem głosu na samego siebie :D

kurt - trochę Cię nie rozumiem. Wydajesz się być obcykany w teorii game-artowej, potrafisz szybko wychwycić błędy oraz wrzucasz referki, które z pewnością pomogły wielu osobom. No dosłownie alfons i omega GA :D

Jednak jak dotąd Twoja wiedza nie jest na forum poparta żadnymi pracami. Jeśli komentuje Bro czy Klicek, klikam kilka razy i patrzę na to co zrobili i wiem, że swoją wiedzę teoretyczną potrafią zastosować w praktyce. W twoim przypadku można klikać pół dnia i jedyne co można znaleźć to nieistniejąca od kilku dni strona na republice, temat o pluginie z "latającym doklejonym okienkiem", albo ten z enviro, w którym większość jedynie zachwyca się konceptem. Wielokrotnie wykazałeś się ignorancją w wielu tematach i nikt Ci tego nie wytykał. Nikt nie napisał, że (przytaczając Twoje wypowiedzi) Twój avatar jest lepszy od Twoich prac, albo żebyś dał sobie spokój z GA. Także jeśli już musisz robić to, co robisz, trochę opamiętania lub chociaż kultury by nie zaszkodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesada, ale cieszę się kurt z tego co napisałeś :) Następnym razem postaram się jednak zrobić dobry model :)

 

ps. ofca, naprawdę mówiłeś Bad Moonowi ze w ogóle nie ma experienca i umiejętności aby tu startować , bo zmyślona ironia jest wręcz żałosna :) \|/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smaczne te one byly....a ile potu i kurek polecialy w trakcie...

 

Poraszku - ot co ! ja twoj miszcz ci mowie nie rob wiecej low poly bos sie nie nadawasz...wracaj na cypr do wizek !:*

 

Kills - zasluzenie wygral co by OT nie bylo....(a nie wierzyles...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

...no tak, bo kto jest większym noobem niż Poraszek :D ale widze że offtop się robi, pewnie admin wpadnie zaraz.

 

P.S.

Mówcie zresztą co tam chcecie, zemszcze się w odpowiednim momencie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności