Skocz do zawartości

Wiz: Biuro


Lukasz_D

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny nie udało mi się stworzyć realistycznej sceny – zdaje sobie sprawę iż widok za oknem do niczego oraz trochę ziarniste drzwi ale co z resztą – chyba nigdy do tego nie dojdę ... Czekam na komentarze i pozdrawiam - Wesołych Świąt ! ! !

 

kopiabiurorj1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Budynek się wali.

 

Przede wszystkim za ciemno. co powoduje że niektóre miejsca są niedoświetlone.

Drzwi do kitu. Nikt niedałby takich do biura.

Dodatkowo fotel szefa wbił się w podłogę.

 

W sumie niejest źle ale zabrakło dbałości o szczegóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie widok za oknem leży. po pierwszy za ciemny, zauważ ze ramy okna są troszeczke juz przepalone, wiec te budynki powinny być naprawde jasne, poza tym krzywo jest.

 

zmieniłbym nieco oswietlenie, bo jest ciut ciemno i jakoś tak ponuro, jak w pochmurne popołudnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to tło. Strasznie nie pasuje... przecież świat w takim wypadku to musiałby być jak jakiś lejek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nawet podoba.

fotel przy oknie jest ok. drzwi też

segrgatory są zbyt nienaturalne,

obraz nijaki.

ten tygrys czy coś.. zmieniłbym shader na ciekawszy, może jakieś szkło treż tam walnąć na pólkę?

Nie rozumiem czemu nie poradziłeś sobie z tłem, wystarczyła fotka z pionowymi liniami. Albo może zrobić rolety ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O oknie nie mówię... :)

 

Segregatory rzeczywiście mogłyby być w trochę większym nieładzie... i może coś na nich powinno być napisane.

 

Książki pod segregatorami to samo. Są tam do pewnego momentu, a później się kończą i nie przewracają (po prawej jest przestrzeń między ścianą półki a ostatnią książką)

 

Dżwi są tandetne. Wykonane dobrze, ale nie pasują do biura... daj lepiej płaskie, bez żadnych wzorków...

 

Reszta mi się bardzo podoba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności