Skocz do zawartości

Scena 3D: łazienka


routee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

podloga jak dla mnie soczysta az do przesdy...

jakby szczoteczka do zebow byla czyszcona ;-)

moze mniejszy bump by byl lepszy.

krany paskudniackie ;-)

ale ogolnie moze byc fajne.

bardzo podoba mi sie swiatlo.

powodzenia i czekam na kolejne updatey ;-)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

routee Ty zawsze masz w swoich prackach takie fajne oswietlenie.

zdradz tajemnice jak je robisz, co?

tylko nie mow mi ze to tylko vraylight i to wszystko....

podzielisz sie wiedza? gdzies mowiles ze 2 vrayspheare (niebieska i biala).

to to?

pozdrawiam;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Cały czas mam w pamięci twoje krzesło, które kiedyś zrobiłeś takie z przyzwoitym studiem no mozaikę ręcznie układaną pełen czad.:) Ale nie o tym mowa.. Mianowicie tu nic niema:) jest pusto (detal to abstrakcja.) Rozumiem minimalizm itp., ale za tym minimalizmem powinien w równym szeregu iść funkcjonalność nie wspomnę o realności wykonywanych obiektach ( odpływ wody i armatura, umywalkowa jest za duża zerknij na stronę hansgroha, bo z tego, co mi się zdaje to, axory.) Gniazda prądu są za niskie ( już widzę minę mojego elektryka jak by to zobaczył i ten jego ironiczny śmiech, są przepisy na to, które to mówią, strefy itp.) takie kątownik czy kształtki czy co tam jest (nie widać dokładnie), które trzymają ten blacik by nie utrzymałyby tego, bynajmniej na moje oko. Lubisz się opierać o umywalkę?? Albo o blat jak się myjesz …? Wielu ludzi tak robi, a w takim przypadku umywalka robi bum! Ale mogę się mylić. Podłoga to kwestia gustu, ręcznik bardziej przypomina chodniczek pod wannę, ale milusio wyszedł.No i światło nie sądzisz, że jest przepalone?? Ja takie wrażenie odnoszę, wiem, co chcesz uzyskać, jaki efekt ( ruski.Zuliban..Itp:) no, ale troszkę za mocno świeci.., Ale to przecież VIP. Sorki jak cię czymś uraziłem, chciałem po prostu pomóc ci.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arch wszystko modelowane wg wytycznych technicznych wiec skala właściwa, co do światłą to byc moze za duzy glow w psie i słaby gloss parkietu.

o gustach sie nie rozmawia a od kafli głowa mnie boli

pozdrawiam serdecznie i dziękuje za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem expertem :) ale mam nadizeje ze uznasz moją opinie jak od "zwykłego zjadacza chleba" :) . Otórz najbardziej mnie razi podłoga - jest zbyt odblaskowa.

A gazeta leżąca na niej wygląda nienaturalnie. Nie wiem z czego to wynika :) moze jak by była lekko pogięta a okładka z kredowego papieru (odbijająca delikatnie) Stołek natomiast (bardzo dobry model) stoi jakoś kompletnie od czapki na środku :) A w lustrze aż sie prosi by coś się odbijało

A pozatym - gites render :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności